کد خبر: 425268 A

ایلنا: مدیرعامل سپاهان گفت: کاسه ورزشگاه کامل است و وضعیت مساعدی دارد و شرایط داخلی کاسه هم استانداردهای فیفا را کسب کرده است. حالا اگر مشکلات کوچکی وجود دارد آن‌ها برطرف خواهد شد.

به گزارش ایلنا، محسن طاهری درباره افتتاح ورزشگاه نقش جهان اصفهان درباره اینکه آیا می‌شد تیم ملی فوتبال ایران برای افتتاح ورزشگاه نقش جهان به اصفهان دعوت کرد گفت: من از شما می‌پرسم آیا  اگر تیم ملی را دعوت می‌کردید به اصفهان می‌آمد؟ آیا آقای کی‌روش می‌پذیرد که تیمش را به اینجا بیاورد؟ قطعا آقای کی‌روش چنین بازی را برای دیدار تدارکاتی تیمش قبول نمی‌کرد. اگر قرار بود از اصفهان هم تیمی را برای دیدار تدارکاتی انتخاب کنیم قطعا از آمادگی جسمانی مناسبی برخوردار نبودند.

او درباره اینکه آیا در این ورزشگاه نواقصی وجود دارد هم گفت: من نمی‌دانم شما نواقص را در چه چیزی می‌بینید. کاسه ورزشگاه کامل است و وضعیت مساعدی دارد و شرایط داخلی کاسه هم استانداردهای فیفا را کسب کرده است. حالا اگر مشکلات کوچکی وجود دارد آن‌ها برطرف خواهد شد. این ورزشگاه استانداردهای فیفا را کسب کرده است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه افتتاح این ورزشگاه چه تاثیری در ورزش اصفهان هم خواهد داشت؟ گفت:‌این ورزشگاه رویای اصفهان بوده و خدا را شکر که شرکت فولاد مبارکه این رویا را تبدیل به یقین کرده و نشان داد در دولت تدبیر و امید چه اتفاقات خاصی رخ می‌دهد. امیدواریم که این ورزشگاه همواره باعث شادی و نشاط ورزش اصفهان شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ورزشگاه به باشگاه تحویل داده می‌شود یا خیر گفت: هنوز تحویل داده نشده اما قطعا این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. تمام هزینه‌های نگهداری بر عهده باشگاه است. البته شرکت توسعه و تجهیز قرار است در بخشی از هزینه‌ها به ما کمک کند.

 

سپاهان استادیوم نقش جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر