کد خبر: 428884 A

ایلنا: رئیس هیات مدیره پرسپولیس در خصوص انتقاداتی که برخی پیشکسوتان انجام داده‌اند توضیحاتی ارائه داد.

جعفر کاشانی، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص انتقاداتی که برخی پیشکسوتان در خصوص عدم توجه باشگاه به پیشکسوتان انجام داده‌اند، به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: من باید با بعضی پیشکسوتان که این انتقاد را گفته‌اند تماس بگیرم و پای حرفشان بنشینم که انشاالله مشکل را حل کنیم. پیشکسوت‌های باشگاه قابل احترام هستند. آنها سرمایه‌های ما هستند. باید از آنهایی که توان علمی و عملی دارند نهایت استفاده را ببریم.

وی افزود: البته پرسپولیس یک تیم است و باید به سمت باشگاه شدن برود. اگر پرسپولیس یک باشگاه شود آن‌وقت می‌تواند از پیشکسوتان هم حمایت کند.

کاشانی در خصوص اینکه گفته می‌شود تیمی که 8 بازیکن آن در اختیار تیم ملی است نیازی به اردوی خارجی ندارد، گفت: ما در این اردو روی جوان‌های باشگاه کار می‌کنیم. من هم موافق اردوی خارجی و پر خرج نیستم. اما دو نکته وجود دارد. اول اینکه این اردو برای پرسپولیس رایگان تمام شده است. نکته دوم اینکه استادیوم پرسپولیس در حال شکل گرفتن است و بعد از آن می‌توانیم در استادیوم خودمان اردو بزنیم. برنامه اردوی خوب داخلی نیز درحال فراهم شدن است که پس از این اردوی پر خرج خارجی نداشته باشیم.

پرسپولیس پیشکسوتان تیم ملی سرمایه هیات مدیره پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر