کد خبر: 428918 A

ایلنا: کارشناس فوتبال کشور معتقد است ایران از نظر تاکتیکی، جا افتاده است و بعید است که کی‌روش برای این دیدار تغییرات زیادی در تاکتیک تیم پیاده کند.

هادی طباطبایی، پیشکسوت و کارشناس فوتبال کشور در خصوص دیدار فردای تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل سوریه به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: به عقیده من بازی سختی نیست. ساختار تیمی ایران جا افتاده است و به نظر نمی‌رسد که کی‌روش تغییر آنچنانی در تاکتیک ایجاد کند. از نظر تاکتیکی و ساختاری ما مثل بازی‌های قبل، مقابل سوریه‌ هم ظاهر خواهیم شد.

وی در خصوص بازیکنانی که به دلایل مختلف در این دیدار حاضر نیستند گفت: برخی بازیکنان محروم شدند و بعضی دیگر هم مصدومند. به نظر من خللی در تیم ملی ایجاد نمی‌شود. به این دلیل که بازکنان جایگزین خوبی در تیم ملی داریم.
طباطبایی در خصوص دعوت نشدن آندرانیک تیموریان به تیم ملی نیز اظهار داشت: این مساله‌ای است که کادرفنی در مورد آن تصمیم گرفته‌اند. به نظر می‌رسد که کی‌روش در این دیدار سعی دارد از جوان‌تر ها استفاده کند. به عقیده من مهره‌های زیادی داریم که می‌توانند برای بازیکنان غایب،‌ جایگزین‌های خوبی باشند.

وی در خصوص شرایط آب‌وهوایی مالزی گفت: ایران چند روز است که در این کشور تمرین می‌کند و از این نظر نگرانی وجود ندارد.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی در خصوص اینکه کدام دروازه‌بان می‌تواند در این دیدار به تیم ملی کمک کند، گفت: محمدرضا اخباری شرایط خیلی خوبی دارد و می‌تواند به تیم ملی کمک کند. البته من بازی سوشا مکانی را در تیم جدیدی که دارد ندیده‌ام.

وی در پایان در خصوص بازی حساس کره‌ جنوبی و ازبکستان که همزمان با بازی تیم ملی کشورمان انجام می‌شود گفت: این دیدار اگر مساوی شود به نفع ما خواهد بود به این دلیل که کره و ازبکستان رقیب مستقیم یکدیگر می‌شوند و اختلاف امتیاز ما با آنها بیشتر می‌شود. بنابراین تمرکزشان روی این می‌گذارند که امتیازات بیشتری نسبت به هم جمع آوری کنند و تمرکزشان را از روی ایران برمی‌دارند.
 

ایران دروازه بان فوتبال مالزی ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر