کد خبر: 428984 A

ایلنا: سرمربی سه‌شیر نام کاپیتان تیمش را از فهرست بازیکنانی که از ابتدا در دیدار دوستانه برابر اسپانیا به میدان خواهند رفت، حذف کرد.

به گزارش ایلنا، گرث ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس اعلام کرد که نام وین رونی را از ترکیب اصلی بازیکنانش برای بازی دوستانه فردا شب (سه‌شنبه از ساعت 23:30) برابر اسپانیا خط زده است.

امروز اعلام شد که کاپیتان منچستریونایتد به دلیل مصدومیتی جزئی در تمرینات انگلیس شرکت نکرده است. ساوت‌گیت اما گفت که رونی در هر حال از ابتدا برابر ماتادورها بازی نخواهد کرد و بازوبند کاپیتانی سه‌شیر را به جردن هندرسون داده است.

ساوت‌گیت در کنفرانس خبری قبل از این بازی به خبرنگاران گفت: هم رونی هم رایان برتراند امروز صبح دچار مصدومیت‌هایی جزئی شده‌اند و ما باید مراقب‌شان باشیم تا مصدومیت‌شان تشدید نشود. من مطمئن نیستم که آنها بتوانند بازی کنند. آنها امروز نتوانستند تمرین کنند پس وضعیت‌شان مبهم است. در هر حال من قصد نداشتم که رونی را در ترکیب اصلی قرار دهم. جردن هندرسون در کاپیتان تیم ما خواهد بود. ما در تیم‌مان چند فرمانده داریم و جردن یکی از آنها است که مسئولیت‌پذیری فوق‌العاده‌اش را از زمانی که من آمده‌ام، نشان داده است.

ساوت‌گیت درباره وضعیت تیمش در آستانه بازی برابر اسپانیا گفت:به جز رونی و برتراند، سایر بازیکنان ما به خوبی تمرین کرده‌اند و ما هیچ مشکلی برای این بازی نداریم.

 

 

وین رونی تیم ملی انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر