کد خبر: 429699 A

ایلنا: به دنبال ارسال نامه اعتراض رئیس فدراسیون فوتبال به AFC در خصوص لیست منتشرشده نامزدهای دریافت جوایز سالیانه این کنفدراسیون در سال ۲۰۱۶، AFC در پاسخ به این نامه توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران آمده است: نامه ارسالی شما به امضای ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای رئیس AFC مورخ 15 نوامبر 2016 دریافت و توجه کامل و جدی ما را جلب کرد.

در ادامه نامه آمده است: از اینکه متوجه شدیم فدراسیون شما در نظر دارد که در مراسم جوایز سالانه به دلایلی که در نامه عنوان کردید، شرکت نکند به شدت متأثر شدیم.

ویندزور جان افزود: ما برای نشان دادن تدریجی مراسم خود تنها قسمت اول توزیع جوایز را در تاریخ 12 نوامبر 2016 در وب سایت AFC منتشر کردیم اما متعاقباً لیست توزیع جوایز برای 4 مجموعه دیگر که طی تماس تلفنی نیز اطلاع رسانی شد، به زودی منتشر می‌شود.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطرنشان کرد: بخش اداری AFC در حال آماده کردن اطلاعات جهت ارسال به فدراسیون شما است و علاوه بر این مایلم تأکید کنم که معیارهای انتخاب جوایز شفاف و هدفمند طراحی و از طریق کانال‌های رسمی ما ارائه شده است. فرآیند انتخاب نامزدها بحث و بررسی بسیار عمیق با کارشناسان دپارتمان‌های مختلف را در برداشته که در صورت تمایل شما می‌توانیم مکانیسم آن را برای شما ارسال کنیم تا از چگونگی عملکرد آن مطلع شوید.

وی در پایان نامه گفت: امیدوارم توضیحات بالا هر گونه شک و شبهه و یا احساس نادرستی در خصوص اعتبار مکانیسم انتخاب کاندیداها، برندگان جوایز و همچنین لیست کامل جوایز را از بین برده باشد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر