کد خبر: 429888 A

ایلنا: گلزن‌ترین مهاجم رئال‌مادرید مصدوم شد و مهمترین بازی‌های تیمش در نیم فصل نخست لالیگا را از دست داد.

به گزارش ایلنا، باشگاه رئال‌مادرید با انتشار بیانیه‌ای در سایت خود اعلام کرد که آلوارو موراتا، مهاجم ملی‌پوش این تیم به دلیل مصدومیتی که در بازی اخیر ماتادورها برابر انگلیس دچارش شد، یک ماه خانه‌نشین خواهد بود و به این ترتیب بازی حساس روز شنبه کهکشانی‌ها مقابل اتلتیکومادرید و همچنین بارسلونا که سه هفته دیگر برگزار می‌شود را از دست خواهد داد.

ظاهراً موراتا در تساوی 2 بر 2 سه‌شنبه ماتادورها برابر انگلیس در ورزشگاه ومبلی دچار مصدومیت عضلانی شده است و به سبب این مصدومیت نه تنها بازی شنبه هفته پیش روی تیمش برابر اتلتیکو در ورزشگاه ویسنته کالدرون بلکه ال‌کلاسیکوی اول فصل که سه هفته دیگر در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می‌شود را از دست می‌دهد.

با مصدومیت موراتا که این فصل با وجود ایفای نقش بازیکن تعویضی در اکثر بازی‌های رئال، گلزن‌ترین بازیکن این تیم بوده است، زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها باید روی کریم بنزمایی حساب کند که هنوز 100 درصد آماده نیست و این روزها به صورت انفرادی تمریناتش را انجام می‌دهد و این یعنی ضربه‌ای بزرگ به برنامه‌های زیزو برای سخت‌ترین مقطع نیم فصل.

طبق ادعای باشگاه رئال‌مادرید موراتا در حالی برابر انگلیس به میدان فرستاده شده است که او در بازی سه روز قبل از آن برابر مقدونیه در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 مصدوم شده بود و به این ترتیب مصدومیتش عود کرد.

 

بازی جام جهانی رئال مادرید لالیگا نیم فصل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر