کد خبر: 433967 A

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در سه بازی که درون دروازه تیمش قرار گرفته، تاکنون گلی را دریافت نکرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان کروات پرسپولیس که به دلیل مصدومیت علیرضا بیرانوند، در سه بازی اخیر سرخپوشان درون دروازه قرار گرفته است، تاکنون گلی را دریافت نکرده و از این حیث آماری فوق‌العاده از خود به جا گذاشته است.

بعد از عملکرد نه چندان خوب رادوشوویچ در بازی جام حذفی مقابل قشقایی، مخصوصاً در ضربات پنالتی که در پایان منجر به حذف پرسپولیس از جام حذفی شد، اغلب هواداران این تیم این دروازه‌بان خارجی را گزینه مناسبی برای جانشینی علیرضا بیرانوند نمی‌دانستند.

با این حال بعد از مصدومیت بیرانوند و غیبت اجباری او در ترکیب پرسپولیس، رادوشوویچ در سه بازی که برای سرخپوشان به میدان رفته است، عملکرد قابل قبولی از خود ارائه داده و آمار ایده‌آل سه کلین شیت در سه بازی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

بوژیدار در سه بازی مقابل صنعت نفت آبادان، پیکان و ماشین‌سازی برای پرسپولیس بازی کرده و در این سه دیدار موفق شده دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد تا دیگر در غیاب بیرانوند، خیال برانکو از درون دروازه پرسپولیس راحت باشد.

رادوشوویچ که در سه بازی اخیر نقش پررنگی در بهتر شدن آمار خط دفاعی پرسپولیس داشته، در حالی موفق به ثبت رکورد سه کلین شیت متوالی شده است که در چند سال اخیر، هیچ‌کدام از دروازه‌بانان دیگر پرسپولیس موفق نشده‌اند در شروع کار خود در این تیم، آماری مشابه به او را ثبت کنند. سوشا مکانی، الکساندر لوبانف و نیلسون سنگربانان چند فصل اخیر پرسپولیس بوده‌اند که پیش از این هیچ‌کدام موفق به ثبت رکورد سه کلین شیت متوالی در سه بازی نخست خود با لباس پرسپولیس نشده بودند. این در شرایطی است که حتی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان اصلی پرسپولیس در فصل جاری نیز، در سه بازی اول خود در پرسپولیس موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نشده بود.

با توجه به عملکرد خوب گلر کروات سرخپوشان در سه بازی اخیر، بدون تردید حالا دیگر برانکو نگران زمان بازگشت بیرانوند نخواهد بود و حتی او می‌تواند در صورت کامل آماده نشدن سنگربان اصلی پرسپولیس تا پیش از بازی با پدیده در مشهد، با خیال راحت رادوشوویچ را درون دروازه تیمش قرار بدهد.

رادوشوویچ

12

پرسپولیس علیرضا بیرانوند اخبار پرسپولیس بوژیدار رادو شوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر