کد خبر: 434042 A

مسئولان باشگاه باید هرچه زودتر به فکر رفع مشکلات مالی باشند

ایلنا: بازیکن تیم نفت گفت: در این فصل با وجود تمام این مشکلات ما خوب نتیجه گرفتیم و مطمئن باشید اگر مشکل مالی بازیکنا حل شود، این توانایی را داریم که سهمیه سال بعد لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

وحید حمدی‌نژاد، بازیکن تیم نفت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شکست این تیم در هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل فولاد اهواز گفت: در این بازی خیلی خوب بازی کردیم و تا قبل از گل دوم فولاد تیم بهتر زمین بودیم و روی بازی کنترل داشتیم. به اعتقاد من در صحنه گل دوم هم داور در اعلام خطای هند بازیکن ما اشتباه کرد و باید قبل از آن خطای بازیکن فولاد را اعلام می‌کرد که اینطور نشد و همان خطا منجر به گل دوم فولاد شد.

او ادامه داد: ما در این دیدار به فکر سه امتیاز بودیم. بعد از اینکه گل مساوی را زدیم، جلو کشیدیم و دنبال این بودیم تا گل دوم را به ثمر برسانیم که متاسفانه در همان دقایق گل دوم را خوردیم و بعد از آن به دلیل عدم تمرکز کافی گل‌های سوم و چهارم را هم خوردیم و در روزی که به هیچ وجه لایق شکست نبودیم با یک باخت بد زمین را ترک کردیم.

مدافع نفت در واکنش به این سوال که دلیل اصلی افت این تیم در دقایق پایانی این بازی چه بود اظهار داشت: تنها دلیل رخ دادن آن اتفاقات عدم تمرکز کافی ما در دقایق آخر بازی بود. ما به هیچ وجه نمی‌توانستیم شکست در این بازی را قبول کنیم و به همین دلیل بعد از گل دوم فولاد به هم ریختیم و آنها از همین مساله استفاده کردند و موفق شدند در دقایق پایانی دو گل به ثمر برسانند. در این بازی ما تیم برتر زمین بودیم و حتی خود بازیکنان فولاد هم باورشان نمی‌شد که بتوانند نفت را با این نتیجه شکست بدهند. اگر در دقایق پایانی تمرکزمان را حفظ می‌کردیم قطعاً این نتیجه رقم نمی‌خورد.

وی در رابطه با بازی پیش روی نفت مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر نیز خاطرنشان کرد: گسترش تیم خوبی است و قطعاً کار سختی مقابل آنها داریم. این تیم در دو هفته اخیر با امتیازهایی که از استقلال و سپاهان گرفته است نشان داده که جایگاه واقعی آنها در جدول این چیزی نیست که الان می‌بینیم و این مساله نباید باعث شود که تصور کنیم کار راحتی مقابل آنها داریم. ما به دنبال کسب سه امتیاز هستیم و برای رسیدن به این خواسته هم قطعاً با همه توان تلاش خواهیم کرد.

مشکلات مالی تیم نفت از سال گذشته همچنان حل نشده باقی مانده و این موضوع باعث اعتراض بازیکنا و علی دایی سرمربی نفت شده است. حمدی‌نژاد در واکنش به این موضوع تصریح کرد: متاسفانه مشکلات مالی ما هنوز حل نشده است. البته مسئولان باشگاه قول داده‌اند در این هفته بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند و ما هم منتظر هستیم تا به قول خود عمل کنند. خود من هنوز از فصل گذشته هم طلب دارم و مالیات هم هست که همه اینها روی هم باعث شده تا ما دچار عدم تمرکز شویم. واقعاً مسئولان باشگاه باید هرچه زودتر به فکر رفع این مساله باشند. در این فصل با وجود تمام این مشکلات ما خوب نتیجه گرفتیم و مطمئن باشید اگر مشکل مالی بازیکنا حل شود، این توانایی را داریم که سهمیه سال بعد لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

حمدی‌نژاد در پایان راجع به اعتراض علی دایی به شرایط مالی باشگاه نفت نیز گفت: آقای دایی رابطه بسیار خوبی با بازیکنان دارد و طبیعی است که وقتی مشکلات بازیکنان را می‌بیند و برخی از آنها با او دردل می‌کنند، ناراحت می‌شود. او نمی‌تواند ببیند که تیمش به دلیل مشکلات غیرفنی درگیر حاشیه شده است و برای همین نسبت به این شرایط معترض است. به هرحال من امیدوارم هرچه زودتر این مشکل برطرف شود تا همه ما با خیال راحت برای موفقیت نفت در ادامه فصل تلاش کنیم.

 

علی دایی فولاد خوزستان نفت تهران وحید حمدی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر