کد خبر: 443865 A

ایلنا: باشگاه الاهلی تصمیماتش برای دو بازیکن ایرانی این تیم را اعلام کرد تا سرنوشت منتظری و جباری در این تیم مشخص شود.

به گزارش ایلنا، در شرایطی که در چند هفته گذشته شایعات گوناگونی در خصوص دو بازیکن ایرانی باشگاه الاهلی رقم خورده بود سران تیم قطری تصمیم نهایی خود در قبال مجتبی جباری و پژمان منتظری را گرفتند تا به این ترتیب تکلیف این دو بازیکن و خودشان را مشخص کنند.

در حالی که روزنامه الرایه قطر از دوری یک ماهه مجتبی جباری از میادین بعد از تست‌های پزشکی فراوان متخصصان مرکز درمانی آسپایر دوحه خبر داد باشگاه الاهلی مقدمات سفر این بازیکن ایرانی به کشور صربستان و بستری شدن در کلینیکی مجهز در بلگراد را فراهم کرد تا هر چه زودتر بتواند از این ستاره بازی‌ساز در میانه میدان تیمش بهره ببرد. یوسف آدم که پیش از این اعلام کرده بود اگر مدت زمان دوری جباری طولانی باشد او را از فهرست تیمش کنار خواهد گذاشت حالا امیدوار است تا سه الی چهار هفته دیگر بتواند از شماره 8 ایرانی‌اش در رقابت‌ها بهره ببرد. به این ترتیب جدایی جباری از الاهلی منتفی شد تا این بازیکن همچنان به قراردادش پایبند بوده و تا سال آینده در قطر و دوحه ماندنی شود.

اما قصه پژمان منتظری با باشگاه الاهلی کمی پیچیده شد به خصوص بعد از اقدامی که دیروز این باشگاه انجام داد و با تمدید قرارداد عدنان مدافع بحرینی تا انتهای فصل عملا راه بازگشت مدافع ملی پوش ایرانی به فهرست نفرات را بست. در شرایطی که منتظری طی توافقی در ابتدای فصل حاضر شد به خاطر مصدومیت در اردوی تیم ملی از الاهلی کنار گذاشته شود و در قبال این توافق حقوق و مزایای خود را دریافت کند همه انتظار داشتند با بهبودی کامل این بازیکن، منتظری دوباره در نقل و انتقالات ژانویه به فهرست الاهلی اضافه شده و جای خود را از مدافع بحرینی پس بگیرد اما این اتفاق رخ نداد تا با تمدید قرارداد عدنان بحرینی عملا درب‌های خروج مدافع ایرانی از الاهلی باز شود.

این اتفاق بیشتر از همه باعث خوشحالی استقلالی‌ها و در راس آنها علیرضا منصوریان خواهد شد چون از مدت‌ها قبل رایزنی‌ها برای بازگرداندن این مدافع ملی پوش را آغاز کرده بود و حالا با مشخص شدن تکلیف منتظری با الاهلی می‌تواند این بازیکن را اولین خرید پرسر و صدای استقلال در نیم فصل دانست. بازیکنی که گفته می‌شود به محض بازگشت به تیم سابق خود بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست تا نقش رهبری تیم در داخل مستطیل سبز را برعهده بگیرد.

تیم ملی فوتبال ایران مجتبی جباری استقلال تهران الاهلی قطر پژمان منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر