کد خبر: 443982 A

ایلنا: سرمربی پرسپولیس در تازه‌ترین صحبت‌های خود با انتقاد شدید از سرمربی تیم ملی و مدیران سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال. آنها را مقصر ناکامی احتمالی پرسپولیس در پایان لیگ معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در تازه‌ترین اظهارات خود در خصوص تیم ملی و برنامه‌های تیم ملی، به صورت شفاف به انتقاد از کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی و مدیران سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پرداخته و آنها را مقصران اصلی ناکامی احتمالی پرسپولیس در پایان فصل معرفی کرده است. برانکو که امروز با حالتی برافروخته و عصبانی در پایان تمرین تیمش در جمع خبرنگاران صحبت کرده است. در اقدامی بی‌سابقه، به شدت از سرمربی تیم ملی به خاطر رفتارش در قبال باشگاه‌های لیگ برتری و همچنین برنامه‌های تیم ملی انتقاد کرده است.

این در حالی است که جعفر کاشانی، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به عنوان یکی از مدیران اصلی این باشگاه در واکنش به سوال خبرنگار ورزشی ایلنا در این رابطه، با ابراز بی‌اطلاعی از صحبت‌های سرمربی پرسپولیس، همانند گذشته موضع منفعلانه‌ای داشت و از صحبت کردن در این خصوص طفره رفت.

کاشانی در واکنش به این سوال که فکر نمی‌کنید صحبت‌های برانکو می‌تواند در این برهه حساس از فصل، باعث ایجاد حاشیه‌های زیادی برای پرسپولیس شود گفت: "اینکه من به چه چیزی فکر می‌کنم یا نمی‌کنم مهم نیست. من هیچ حرفی در مورد اظهارات برانکو ندارم."

باشگاه پرسپولیس این روزها به شدت درگیر حواشی زیادی از جمله مشخص نبودن وضعیت ادامه فعالیت سرپرست این باشگاه است و به نظر می‌رسد حالا با صحبت‌های برانکو در مورد کی‌روش و تیم ملی، این حواشی به زودی وارد مرحله جدیدی خواهد شد. با این حال رئیس هیات مدیره این باشگاه مطابق معمول در قبال این مسائل مواضعی منفعلانه و خنثی دارد و مشخص نیست چه کسی قرار است در باشگاه پرسپولیس در این خصوص پاسخگو باشد.

 

پرسپولیس تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش برانکو ایوانکوویچ جعفر کاشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر