کد خبر: 444146 A

شاید دو خروجی داشته باشیم

ایلنا: سرمربی استقلال اعلام کرد که شرطی با رحمتی نگذاشته‌ایم و او محکم در این تیم به کارش ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، منصوریان در پایان نشست هیئت مدیره در جمع خبرنگاران عنوان کرد که علت حضورم در هیات مدیره، ارائه گزارش عملکرد تیم به مسئولان بود. می‌خواستم آخرین ایده‌ها و نظرات دوستان را بشنوم. در جلسه امروز به این نتیجه رسیدیم تا زمانی که ورودی نداشته باشیم، خروجی هم نخواهیم داشت.

سرمربی استقلال برای ادامه برنامه‌های خود در نیم فصل گفت: هیچ قولی برای نیم فصل دوم نمی‌دهم. فقط قول می‌دهم در نیم فصل بازی‌های خوبی انجام بدهیم چون در بازی با سپاهان موج مثبتی به سمت ما آمد. از بازی با سپاهان می‌توانیم به عنوان بنزین سبزمان استفاده کنیم. جوان‌های خوبی داریم. احتیاج به بلند شدن قوی داشتیم و باید این بلند شدن را که در بازی با سپاهان اتفاق افتاد را ادامه بدهیم.

وی در مورد حضور استقلال در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما در آسیا سد بسیار محکمی به نام السد داریم. آنها هم مثل استقلال در آسیا تیم صاحب اعتباری هستند. اما ما هوادار داریم که در روز 19 بهمن بسیار روی آنها حساب کرده‌ایم. قول می‌دهم السد را شکست بدهیم روزهای خوبی در لیگ قهرمانان آسیا خواهیم دید.

منصوریان در خصوص برگزاری داربی در بهمن ماه بیان کرد: آقای افتخاری همین الان دارد نامه‌ای به سازمان می‌زند و ما اعتراض می‌کنیم. سازمان لیگ به ما گفت یا باید 24 بهمن بازی کنیم و یا 28 بهمن. تاریخ 28 بهمن در دربی به شرطی بود که پرسپولیس هم بازی کند. ما تاریخ 24 بهمن را برای دربی قبول نداریم چون باید روز 19 بهمن برابر السد بازی کنیم. ما فقط با تاریخ برگزاری بازی در تاریخ 28 بهمن موافق هستیم چون در این شرایط هر دو تیم باید 23 بهمن بازی کنند و شرایط مساوی می شود. هرچند ما 19 بهمن باید با السد بازی کنیم ولی تا روز دربی می توانیم ریکاوری کنیم.

او درباره لیست خروجی استقلال عنوان کرد: اگر تا پایان ماه نتوانیم بازیکن خوبی جذب کنیم دو نفر دیگر از تیم ما خارج می‌شوند. ضمن اینکه وریا غفوری و روزبه چشمی هم به جمع ما اضافه خواهند شد که در واقع آنها هم لیست ورودی ما محسوب می‌شوند. محسن کریمی هم بعد از آ‌سیب‌دیدگی به جمع ما اضافه شد که باید از تیم پزشکی‌مان تشکر کنم.

منصوریان با بیان این که رحمتی به کارش محکم ادامه می‌دهد، ادامه داد: شرطی با رحمتی نگذاشته‌ایم. او محکم به کارش ادامه می‌دهد. در حوزه فنی همه بازیکنان مثل هم هستند و هیچکس نسبت به دیگری برتری ندارد. رحمتی هم مثل سایر بازیکنان استقلال است و همه قابل احترام هستند.

علیرضا منصوریان نقل و انتقالات تیم فوتبال استقلال تهران سید مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر