کد خبر: 444150 A

اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

ایلنا: کمیته انضباطی آرا خود در خصوص تیم‌های متخلف لیگ برتری را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم نفت آبادان و گسترش فولاد 6 دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه به داخل زمین مسابقه و با توجه به سوابق هفته‌های 4 و 13 لیگ برتر به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل اهانت تماشاگرانش به بازیکنان تیم حریف با توجه به سوابق در هفته‌های 4، 11، 13 و 14 لیگ برتر مبلغ  50  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فولاد خوزستان به دلیل تخلف تعدادی تماشاگران منتسب به تیم فولاد در بازی برابر پیکان تهران و اهانت به تیم داوری با توجه به سوابق هفته 10 و 14 لیگ برتر به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
بازی دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران پنجم دی ماه در اصفهان انجام شد و باشگاه استقلال به خاطر پرتاب سنگ توسط تماشاگران به سمت کمک داور مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم تراکتورسازی به دلیل اهانت تماشاگران به داور  مسابقه با بکارگیری الفاظ زشت در طول مسابقه با تیم نفت تهران به پرداخت مبلغ 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
مسابقه نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات جام حذفی 30 آذرماه برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت و گاز گچساران تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و اشیا صورت گرفت که کمیته انضباطی تیم مربوطه را 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
تراکتورسازی تبریز فدراسیون فوتبال کمیته انضباطی لیگ برتر نفت آبادان استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر