کد خبر: 444154 A

هفته بیستم لیگ برتر جزیره

ایلنا: در ادامه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال انگلیس، لیورپول در دیداری دشوار و در حالیکه 2 بار از ساندرلند پیش افتاد، در نهایت با 2 پنالتی دفوئه متوقف شد.

به گزارش ایلنا، در ادامه شب نخست از هفته بیستم لیگ برتر انگلیس لیورپول در ورزشگاه لایت میهمان ساندرلند بود. شاگردان کلوپ برای ادامه روند فوق العاده خود به 3 امتیاز دیدار برابر ساندرلند نیاز داشتند.

در دقیقه 8 این دیدار، لیورپول در دو صحنه متوالی موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه ساندرلند داشت اما ضربات استوریچ و وینالدوم در دو مرحله توسط ماونه مهار شد تا بهترین موقعیت برای گل برتری لیورپول از دست برود. در دقیقه 18، وینالدوم شانس خود را از پشت محوطه جریمه امتحان کرد اما سنگربان ایتالیایی ساندرلند باز هم مانع گلزنی شد.

اما فشارهای لیورپول بالاخره در دقیقه 20 جواب داد. روی ارسال کرنر از جناح راست و اثری که لوورن روی توپ گذاشت، استوریچ در دهانه دروازه با ضربه سر دروازه ساندرلند را باز کرد تا مرسی سایدی‌ها با یک گل از حریف پیش افتند.

اما برتری مهمان بسیار شکننده بود و در دقیقه 24 داور بازی برای ساندرلند اعلام پنالتی کرد که دفوئه موفق شد علیرغم تشخیص درست مینیوله، بازی را به تساوی بکشاند.

در اواخر نیمه اول، ضربه دیدنی استوریچ از پشت محوطه با عکس العمل مانونه همراه بود تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم، فیرمینیو از پشت محوطه به سمت دروازه ساندرلند شلیک کرد که باز هم مانونه واکنش خوبی نشان داد. در دقیقه 70، روی پاس پشت پای دیدنی لالانا، استوریچ با مانونه تک به تک شد اما باز هم سنگربان ایتالیایی ناجی تیمش شد.

اما روی ضربه کرنر و با اشتباه عجیب مدافعان ساندرلند، مانه در یک قدمی دروازه صاحب موقعیت شد و با یک بغل پا موفق شد گل دوم لیورپول را به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 83، اشتباه مانه روی یک ضربه آزاد و باز کردن دست بیش از استاندارد باعث شد تا داور دوباره نقطه پنالتی را نشان دهد و دفوئه این بار بر خلاف جهت حرکت مینیوله بازی را به تساوی بکشاند.

لحظاتی بعد فیرمینیو قصد داشت دروازه ساندرلند را باز کند اما سنگربان حریف مانع رخ دادن این اتفاق شد. در اوقات اضافی، لالانا در آستانه باز کردن دروازه حریف بود اما باز هم مانوه مانع باز شدن دروازه شد.

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا لیورپول در دیداری پر حادثه در مقابل ساندرلند متوقف شود.

لیگ برتر انگلیس لیورپول ساندرلند هفته بیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر