کد خبر: 448034 A

ایلنا: دور برگشت پانزدهمین دوره لیگ برتر والیبال بانوان از روز پنج شنبه 21 بهمن ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان کشور جام «شهدای منا» با حضور هفت تیم از چهارم آذرماه آغاز و روز پنج شنبه گذشته بعد از برگزاری هفت هفته، دور رفت این رقابت ها با قهرمانی ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.
تیم‌های بانک سرمایه، دانشگاه آزاد، سایپا تهران، پارسه تهران، پارس شیراز و شهرداری تبریز دیگر تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند که در پایان دور رفت در جایگاه‌های دوم تا هفتم قرار گرفتند.
نشست برنامه ریزی برای دور برگشت این رقابت‌ها عصر امروز با حضور زهره میرسپاسی نایب رئیس بانوان، سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ و نمایندگان تیم‌های شرکت کننده در فدراسیون والیبال برگزار شد.
در این نشست در خصوص نحوه برگزاری ادامه لیگ برتر والیبال بحث و گفت‌و‌گو شد و اکثریت شرکت کننده‌ها در این نشست موافقت کردند لیگ برتر والیبال بانوان امسال به شکل رفت و برگشت برگزار شود و پلی آف نداشته باشد.
همچنین با توجه به اینکه تیم ملی والیبال بانوان در بهمن ماه در رقابت‌ها انتخابی جهان در منطقه آسیای مرکزی در کشور مالدیو شرکت می‌کند، مقرر شد دور برگشت لیگ برتر بانوان از روز پنج شنبه 21 بهمن ماه آغاز شود.
از سوی دیگر با توجه به اینکه این رقابت‌ها باید تا پایان سال پایان یابد، مقرر شد دور برگشت در سه دوشنبه، سه پنج شنبه و یک روز جمعه پیگیری شود.

بر این اساس برنامه هفته‌های هشتم تا چهاردهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر شد:
هفته هشتم: پنج شنبه 21 بهمن
هفته نهم: پنج شنبه 28 بهمن
هفته دهم: پنج شنبه پنجم اسفند
هفته یازدهم: جمعه 13 اسفند
هفته دوازدهم: دوشنبه 16 اسفند
هفته سیزدهم: پنج شنبه 19 اسفند
هفته چهاردهم: دوشنبه 23 اسفند
تمامی دیدارهای لیگ برتر بانوان ساعت 11 برگزار می شود و تنها مسابقه دو تیم دانشگاه آزاد و ذوب آهن اصفهان در هفته هشتم، ساعت 15 پیگیری خواهد شد.

فدراسیون والیبال لیگ برتر بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر