کد خبر: 448164 A

ایلنا: محمد جواد عباباف با حکم وزیر ورزش و جوانان مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مراسم معارفه مدیر کل حراست امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

دکتر سلطانی فر ضمن قدردانی از زحمات ایرج عرب سرپرست مرکز حراست گفت: آرامش وثبات برای فعالیت همکاران و جامعه ورزش و جوان از ماموریت‌های مهم مرکز حراست است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان یک نهاد پر مخاطب است و تقریبا تمام اقشار جامعه با موضوعات ورزش و جوانان سروکار دارند.

دکتر سلطانی فر گفت: اصل و اساس فعالیت ما برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است و منافع و مصالح کشور بر همه چیز مقدم است.

وزیر ورزش مبارزه با فساد را به عنوان یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های خود در وزارت ورزش و جوانان ذکر کرد و گفت: در موضوع مبارزه با فساد بسیار جدی و مصمم هستم و با کسی تعارف ندارم، در مجموعه وزارتخانه، استان‌ها و فدراسیون‌ها مبارزه با فساد باید در اولویت باشد.

دکتر سلطانی فر افزود: برای موضوع مقابله با فساد از تمام دستگاه‌های ذی ربط مدد خواهیم گرفت و پیشگیری و مقابله و مبارزه با فساد را از ماموریت‌های اصلی حراست می‌دانم.

 در این جلسه آقای عرب را مدیری دلسوز، همراه و زحمت کش توصیف کرد و در معرفی آقای عباباف گفت: ایشان از سرمایه‌های حراست کشور، با تجربه، مسلط و دارای رویکرد اجتماعی و فرهنگی برای حل مشکلات است.

محمدجواد عباباف پیش از این مدیر کل حراست وزارت آموزش و پرورش و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بود.

وزارت ورزش و جوانان مدیر کل حراست وزارت ورزش مراسم معارفه محمد جواد عباباف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر