کد خبر: 448287 A

اختصاصی ایلنا؛

بهداد سلیمی، وزنه بردار ملی پوش کشورمان که در مسابقات المپیک نیز حضور یافته بود، بابت عدم دریافت مطالبات خود از باشگاهش شکایت و اعتراض کرده که با واکنش مسئولان این تیم مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، بهداد سلیمی، وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی که در فصل گذشته در باشگاه یاسین پیشرو به کار خود ادامه می‌داد، با توجه به مصدومیت نتوانسته به کار خود در این تیم ادامه دهد و این مساله باعث شد تا یاسین پیشرو در حالی که شانس قهرمانی برای خود متصور بود در نهایت با عنوان نائب قهرمانی به کار خود در لیگ برتر وزنه برداری پایان دهد.

در این بین بهداد سلیمی بعد از برطرف شدن مصدومیت در مسابقات المپیک حضور یافت و با توجه به اتفاقات رخ داده از کسب عنوان قهرمانی بازماند. این ورزشکار اما در اعتراضی اعلام کرده مبلغ قرارداد خود از باشگاه را دریافت نکرده است و مسوولان یاسین پیشرو به او بی توجه بوده اند.

گسترده شدن دامنه اعتراض این وزنه بردار واکنش مسوولان یاسین پیشرو را در پی داشت تا آنها با انتشار متن قرارداد با این بازیکن منکر داشتن مطالبات از سوی او شوند. در این جوابیه اعلام شده این وزنه بردار در زمان عقد قرارداد ۵۰ درصد قرارداد خود را دریافت کرده و باقی قرارداد طبق توافق طرفین منوط به کسب عنوان قهرمانی بوده است. حضور در جام باشگاه‌های آسیا و ... از دیگر بندهای این قرارداد برای پرداخت باقی مطالبات این وزنه بردار بوده که البته با توجه به نائب قهرمانی و عدم حضور در جام باشگاه‌های آسیا او را از دریافت باقی قراردادش محروم می‌کند و به همین منظور آنها در این زمینه اقدام نکرده اند. هولدینگ یاسین پیشرو که از فصل گذشته با حضور بخش خصوصی در فوتسال و تکواندو و همچنین وزنه برداری به کار خود ادامه داده، تا به اینجای فصل توانسته عملکرد مالی و نتیجه گیری مثبتی علیرغم موانع موجود از خود به جا بگذارد و هیچ حقی از کسی تضییع ننموده و طبیعی است با توجه به عدم رعایت موارد قانونی قرارداد حق شکایت از این وزنه بردار را برای خود محفوظ می داند.

3   

1

 

 

 

وزنه برداری بهداد سلیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر