کد خبر: 449224 A

ایلنا: هفته هفتم از دور دوم لیگ برتر عصر فردا با برگزاری 5 مسابقه دنبال خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در مهمترین بازی این هفته تیم‌های شهرداری کاشان و پالایش نفت آبادان در حالی در شهر کاشان رویاروی هم قرار خواهند گرفت که هر دو تیم در بازی قبلی خود تیم‌های مدعی را شکست داده‌اند. شاگردان مجید صالحی و شهرداری کاشان این فصل در بازی‌های خارج از خانه بهتر و برتر از بازیهای داخلی نشان داده‌اند و باید دید آیا حریف حماد سامری و پالایش نفت آبادان خواهند شد یا خیر؟

اما در دیگر بازی‌های این هفته سالن خانه بسکتبال شیراز پذیرای تیم‌های لوله ا اس این شهر و شیمیدر تهران است. تیم میزبان سخت به دنبال ثبت نخستین پیروزی خود در این فصل است و شیمیدری‌ها به تداوم بردهای اخیر خود فکر می‌کنند.

همچنین شهرداری گرگان و پتروشیمی بندر امام هم در سالن اندیشه شهرک بعثت مقابل هم قرار می‌گیرند که باید دید حاشیه‌های زیاد تیم شهرداری گرگان توسط کادر فنی این تیم مدیریت می‌شود یا خیر. در هر صورت پتروشیمی بندر امام زخم خورده از شکست بازی قبلی مقابل پالایش نفت آبادان به فکر تداوم صدر نشینی خود در جدول رده بندی است.

در تالار آزادی تهران تیم‌های نیروی زمینی و شهرداری تبریز  به دیدار هم می‌روند که این بازی می‌تواند آبستن حوادث جذابی برای لیگ این هفته باشد. در آخرین بازی هفته هفتم از دور دوم هم تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری اراک در حکیمیه تهران مقابل هم می‌ایستند که قطعا این دیدار برای هر دو تیم از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

برنامه کامل بازی‌های این هفته به شرح زیر است:

نیروی زمینی تهران ــ شهرداری تبریز، ساعت 18؛ تالار بسکتبال آزادی تهران 

دانشگاه آزاد اسلامی تهران ــ شهرداری اراک، ساعت 15:30؛ تالار حکیمیه تهران 

شهرداری کاشان ــ پالایش نفت آبادان، ساعت 15:30؛ کاشان 

پتروشیمی بندر امام ــ شهرداری گرگان، ساعت 15:30؛ سالن اندیشه شهرک بعثت

لوله آ اس شیراز ــ شیمیدر تهران،  ساعت15:30؛ خانه بسکتبال شیراز     

لیگ برتر فدراسیون بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر