کد خبر: 449361 A

ایلنا: شرایط دشوار استقلال در کنار مشکلات مالی این باشگاه باعث شده تا برخی بازیکنان این تیم خواهان جدایی از جمع این تیم شوند.

به گزارش ایلنا، بختیار رحمانی آخرین بازیکنی بود که علیرغم تبلیغات فراوان برای حضور در جمع آبی‎پوشان در نهایت ترجیح داد با دریافت رضایتنامه اش آینده اش را در تیمی دیگر جستجو کند.

با این حال بختیار رحمانی و آرش افشین موفق به دریافت رضایتنامه خود شدند و امین حاج محمدی و میثم مجیدی نیز در لیست انتظار برای دریافت رضایتنامه خود قرار دارند. با این حال گفته می شود علیرضا منصوریان که در تدارک قدرتمند کردن تیم خود و فاصله گرفتن از این شرایط با جذب آندرانیک تیموریان و سرور جپاروف به دنبال تقویت آبی‌پوشان است.

اما از باشگاه استقلال خبر می رسد علیرضا منصوریان و مسوولان این باشگاه شروط جالبی برای بازیکنان خواهان رضایتنامه خود اعلام کرده است و به آنها گفته شده تنها در صورتی که با جدایی از این تیم راهی تراکتورسازی و پرسپولیس نشوند رضایتنامه شان صادر خواهد شد. با این شرط بختیار رحمانی مجبور شد با چشم پوشی از پیشنهاد تراکتورسازی راهی فولاد شود و باید دید دیگر گزینه های خواهان جدایی نیز چگونه با این شرط کنار خواهند آمد. 

 

استقلال پرسپولیس علیرضا منصوریان برانکو ایوانکوویچ بختیار رحمانی امین حاج محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر