کد خبر: 449525 A

90 دقیقه بازی را در کنترل‌ داشتیم؛

ایلنا: سرمربی پرسپولیس گفت: پرسپولیس در حال عادت کردن به بردن و تبدیل شدن به قهرمان است.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر فولاد خوزستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: هیچ شادی بالاتر از این نیست برای یک مربی که به این شکل تیمش برنده شود آن هم مقابل تیمی قدرتمند، فکر می‌کنم اولین شکست خانگی فولاد را رقم زدیم. به شکلی که 90 دقیقه بازی را در کنترل‌مان داشتیم. در کنار سه گلی که زدیم موقعیت‌های گل زیادی به هدر دادیم.

وی افزود: شادی من بسیار زیاد است. برای این برد، بازیکنانم استحقاق تمام تبریک‌های من را دارند. تیم ما در حال عادت پیدا کردن به بردن و تبدیل شدن به قهرمان است. واقعاً خوشحال هستیم که توانستیم هواداران خود را به این حد خوشحال کنیم. یک بار دیگر این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم.

برانکو در ادامه تصریح کرد: اگر این روند را ادامه ندهیم این اختلاف امتیاز هیچ ارزشی نخواهد داشت. باید انگیزه‌مان بیشتر شود و رابطه خوب بازیکنان و هواداران ادامه یابد. این قشنگ‌ترین چیز در ورزش است.

ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: من هرگز به این فکر نمی‌کنم که با چند گل ببریم. هدف اصلی ما پیروزی است و تعداد گل برای ما مهم نیست ضمن اینکه هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. از سوی دیگر در بسیاری از بازی‌ها فرصت‌های زیادی داریم اما فقط یک گل می‌زنیم ولی طبیعی است که انتظار داریم که با گل‌های بیشتری ببریم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: روز گذشته هم گفتم برای فولاد احترام زیادی قائلم و امروز هم با توجه به شکست آنها باز هم برای این تیم احترام زیادی قائل هستم. امروز آنها تا دقیقه 93 تلاش کردند و مطمئن باشید فولاد برای هر حریفی خطرناک خواهد بود.

پرسپولیس لیگ برتر برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر