کد خبر: 449529 A

هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال؛

تیم والیبال سایپا در نخستین مسابقه هفته نوزدهم لیگ برتر موفق به شکست خاتم اردکان شد.

به گزارش ایلنا، هفته هشتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام «شهدای منا» امروز با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ورامین، ساری، تبریز و اراک پیگیری می شود.

در نخستین مسابقه این هفته تیم های سایپا و خاتم اردکان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند.
شاگردان مسعود آرمات در این دیدار سه بر دو به پیروزی رسیدند تا تعداد بردهایشان دو رقمی شود و به 10 برسد.

خاتم اردکان در ست های دوم و سوم 25 بر 23 و 25 بر 22 به پیروزی رسید اما در ست های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 20 و 15 بر 10 مغلوب میزبان شد. این مسابقه دو ساعت و 20 دقیقه طول کشید و 300 تماشاگر در خانه والیبال تهران داشت. محمد شاهمیری، میثم پارسه و محمد حسن خوشدل به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت این مسابقه را بر عهده داشتند. رشید یوسفی بازیکن شماره 16 خاتم اردکان در این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

در دومین دیدار این هفته لیگ برتر والیبال تیم شهرداری اراک از همنام ارومیه ای خود پذیرایی کرد. شهرداری ارومیه در این مسابقه که 80 دقیقه طول کشید در سه ست متوالی و امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 19 و 25 بر 22 به پیروزی رسید تا سیزدهمین برد خود را به دست آورده و صعودش به مرحله پلی آف قطعی شده باشد. این مسابقه 700 تماشاگر داشت و حمید راهجردیان و اسماعیل رزقی داوران اول و دوم آن بودند و عباس جلایر نیز نظارت بر این دیدار را عهده دار بود.

سومین دیدار این هفته لیگ برتر والیبال در شهر ساری و در سالن شهید رسول حسینی برگزار شد و سازمان عمران شهرداری ساری از تیم هاوش گنبد پذیرایی کرد. تیم میزبان در این مسابقه سه بر یک هاوش را شکست داد تا نماینده گنبد امیدش برای صعود به پلی آف را از دست بدهد. هاوش در ست سوم 25 بر 16 به پیروزی رسید اما در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 13 و 25 بر 21 مغلوب میزبان خود شد.
یک هزار و 500 نفر این مسابقه را تماشا کردند که به مدت یک ساعت و 58 دقیقه طول کشید. ابراهیم فیروزی و وحید پورکاشیان به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و حمید حق بین ناظر این دیدار بود. عبدالحمید چوگان بازیکن هاوش گنبد در این مسابقه دو کارت زرد و قرمز از داور اول دریافت کرد.

تیم شهرداری ساری این مسابقه را با ترکیب ادریس دانشور، سیمو دابوویچ، شهروز همایونفر، ساسان دژآرا، علیرضا جلوه، میلوش کولافیچ و ناصر رحیمی پناه آغاز کرد.

در تیم تیم هاوش نیز عبدالحمید چوگان، کمال قریشی، امین حسن زاده، سفید عیدی، میکائیل تاجیک، متین تکاور و حمید محمد آلق شروع کنندگان این مسابقه بودند.

لیگ برتر فدراسیون والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر