کد خبر: 450363 A

با برگزاری جلسه‌ای بین تاج و سرمربی تیم ملی فوتسال

ظهر امروز نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار و در این نشست قرارداد ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال امضا و تحویل شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این نشست رئیس فدراسیون گفت: تیم ملی فوتسال از حمایت صد در صد بنده و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برخوردار است و امیدوارم شما با درک شرایط موجود و جایگاه و ضوابط ما در فوتسال دانش این رشته را توسعه دهید.

تاج در ادامه تاکید کرد: در آینده ای نزدیک جلسه‌ای را با فوتسالی‌ها برگزار خواهیم کرد و تمام تلاشمان را به منظور کسب میزبانی جام جهانی 2020 انجام می‌دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: باید تلاش کنید تا جایگاه فعلی‌تان را در جهان حفظ و ارتقا دهید و نباید این تصور در میان مردم به وجود بیاید که کسب عنوان سوم در جام جهانی یک اتفاق بوده است و مردم باید نتایج شیرین موفقیت‌ها را در رشته فوتسال احساس کنند.

در ادامه نشست رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی فوتسال راجع به مشکلات تیم ملی، سازمان لیگ فوتسال و مسائل پیش روی این رشته به مذاکره پرداختند و ناظم الشریعه نیز متعهد شد تا با آرامش کامل و حفظ جایگاه تیم ملی فوتسال در جهان فعالیت خود را انجام دهد.

فدراسیون فوتبال مهدی تاج تیم ملی فوتسال ناظم الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر