کد خبر: 452656 A

رسول خادم با حضور در باکو پایتخت آذربایجان از امکانات این شهر برای میزبانی چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی بازدید کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، خادم به‌عنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی دراین بازدید، ضمن دیدار و گفت‌وگو با مسئولان برگزاری این رقابت‌ها که در قالب بیش از پانزده جلسه متوالی با بخش‌های مختلف ستاد مذکور صورت گرفت، از سالن‌های برگزاری، محل تمرین‌ها، دهکده محل اقامت، رستوران‌ها، و سایر اماکن و امکانات مسابقات کشتی رقابت‌ها بازی‌های کشورهای اسلامی بازدید کرد.
عضو هیات رئیسه اتحادیه جهانی در این بازدید برخی از مشکلات از جمله نبود پخش تلوزیونی، مسائل مربوط به سیستم جدول و قرعه کشی، پخش مستقیم ماهواره‌ای و...را به مسئولان برگزاری اعلام و خواستار رفع آن‌ها  شد.
رسول خادم با تایید این خبر گفت: ٣٧ کشور در رشته کشتی آزاد حضور دارند که بعد از تکواندو که ٣٩ کشور است، بیشترین آمار را دارد.
وی خاطرنشان کرد: مسابقات کشتی این رقابت‌ها  با حضور کشورهایی نظیر ایران، آذربایجان، ترکیه و چند کشور مطرح سطح قابل قبولی دارد و پیش بینی می‌شود که سطح بالاتری از بازی‌های آسیایی داشته باشد.
چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد ماه سال 96 در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار خواهد شد.

فدراسیون کشتی رسول خادم نماینده اتحادیه جهانی کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر