کد خبر: 452669 A

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست‌ویکم لیگ برتر والیبال؛

هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال روز یکشنبه با شش دیدار پیگیری خواهد شد و تیم سایپا در جدال با صدرنشین این رقابت‌ها به دنبال قطعی شدن حضورش در مرحله پلی آف است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای منا» روز یکشنبه دهم بهمن ماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دومسابقه)، تبریز، ارومیه، اردکان و آمل پیگیری خواهد شد.
در نخستین مسابقه این هفته لیگ برتر والیبال تیم پیکان تهران که با 17 برد و 49 امتیاز در رتبه دوم جدول است، میزبان سازمان عمران شهرداری ساری در خانه والیبال تهران خواهد بود.
نماینده ساری در هفته پیش در همین سالن مغلوب بانک سرمایه صدرنشین شد و این هفته برای دیدار سختی دیگر برابر پیکان آماده شده است. سازمان عمران شهرداری ساری در حال حاضر با 9 برد و 26 امتیاز در رتبه هفتم جدول است.
دیدار رفت دو تیم سه بر یک به سود پیکان شد و پیکانی‌ها برای دیدار حساس هفته پایانی برابر بانک سرمایه، نیاز به برد در این مسابقه دارند تا با انگیزه کامل آماده هفته پایانی دور مقدماتی شوند.
در دومین مسابقه این هفته خانه والیبال تهران، بانک سرمایه صدرنشین 50 امتیازی این رقابت‌ها میزبان نارنجی پوشان سایپا است. شاگردان مسعود آرمات، سرمربی سایپا تهران در حال حاضر با 11 برد و 33 امتیاز در رتبه چهارم جدول هستند و در صورت کسب یک پیروزی دیگر صعودشان به مرحله پلی آف قطعی می‌شود، اما برد برابر بانک سرمایه کار آسانی برای این تیم نخواهد بود.
دیدار رفت دو تیم سه بر صفر به سود بانک سرمایه به پایان رسید.
تیم والیبال شهرداری تبریز که در هفته پیش سه بر یک مغلوب خاتم اردکان شد، این هفته در سالن شهید اقدمی تبریز از تیم بحران زده پارسه تهران پذیرایی خواهد کرد. شهرداری تبریز با 9 برد و 29 امتیاز در رتبه پنجم جدول است.
تیم پارسه تهران که در دور برگشت هنوز بردی کسب نکرده است، در حال حاضر با هفت برد و 24 امتیاز در رتبه دهم جدول است. این تیم در دیدار رفت سه بر دو شهرداری تبریز را شکست داد و تبریزی‌ها در میزبانی از پارسه به دنبال جبران این نتیجه خواهند بود.
در چهارمین مسابقه هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال تیم‌های شهرداری ارومیه و هاوش گنبد در سالن غدیر ارومیه به مصاف یکدیگر می‌روند. بازیکنان دو تیم در این مسابقه استرسی ندارند زیرا ارومیه صعودش به پلی آف قطعی شده و هاوش نیز دیگر امیدی ندارد، بنابر این جدال دو تیم میدانی برای نشان دادن توانایی والیبال دو شهر والیبال خیز ایران خواهد بود.
شهرداری ارومیه با 13 برد و 39 امتیاز در رتبه سوم جدول است و هاوش با 4 برد و 12 امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد. مسابقه رفت دو تیم نیز سه بر یک به سود ارومیه در گنبد به پایان رسید و به نظر می‌رسد که ارومیه برای کسب چهاردهمین برد خود و قطعی شدن جایگاه سومی اش در دور مقدماتی مشکل خاصی نداشته باشد.
تیم والیبال خاتم اردکان در یکی دیگر از دیدارهای این هفته لیگ برتر، در سالن آیت الله خاتمی اردکان میزبان شهرداری اراک است. این مسابقه فرصت مناسبی برای اردکان است تا با کسب نهمین پیروزی خود را یک گام به پلی آف نزدیک کند.
اردکان هم اکنون با هشت برد و 26 امتیاز در جایگاه هشتم است و شهرداری اراک با 5 برد و 15 امتیاز در رتبه یازدهم قرار دارد. دیدار رفت دو تیم نیز سه بر دو به سود اراک به پایان رسید و خاتمی ها در این هفته انگیزه فراوانی برای جبران این نتیجه دارند.
تیم‌های کاله مازندران و صالحین ورامین در آخرین مسابقه هفته بیست و یکم لیگ برتر ولیبال در سالن پیامبر اعظم (ص) به مصاف یکدیگر می‌روند. کاله با 9 برد و 28 امتیاز در رتبه ششم جدول است و صالحین با هشت برد و 23 امتیاز در جایگاه نهم است. البته صالحین دو بازی کمتر دارد.
تیم صالحین ورامین در مسابقه رفت سه بر دو به پیروزی رسید و این هفته کار سختی در آمل برای کسب نهمین برد خود خواهد داشت.
برنامه کامل هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال مردان به قرار زیر است:
تهران، خانه والیبال، ساعت 15
پیکان تهران – سازمان عمران شهرداری ساری

تهران، خانه والیبال، ساعت 17
بانک سرمایه – سایپا تهران

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 16
شهرداری تبریز – پارسه تهران

ارومیه، سالن غدیر، ساعت 16
شهرداری ارومیه – هاوش گنبد

اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت 16 و 30 دقیقه
خاتم اردکان – شهرداری اراک

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16
کاله مازندران – صالحین ورامین

لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال هفته بیست‌و‌یکم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر