کد خبر: 452740 A

سرمربی نفت در نشست خبری مدعی شد؛

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: خیلی‌ها می‌خواستند پرسپولیس را در لیگ قهرمان کنند و استقلال را در جام حذفی اما همه نقشه‌های آنها به هم خورد.

به گزارش ایلنا، علی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال خوزستان گفت:

تسلیت به آتش نشانان

 ابتدا به مردم عزیزمان به خاطر شهادت آتش نشانان تسلیت می‌گویم. امیدوارم دیگر در ممکلت‌مان چنین چیزهایی را نبینیم. فردا یک بازی سخت داریم و در دور برگشت نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم.

سعی می کنیم دست پر بازی را ترک کنیم

بازی با استقلال خوزستان برای ما خیلی مهم است. استقلال خوزستان دور برگشت را خوب شروع کرده و سعی‌مان را می‌کنیم که دست پر از زمین خارج شویم.

نفت نباید برابر سپاهان و استقلال می باخت

شما اگر نگاه کنید متاسفانه همه رویدادها و رخدادهایی که در مسابقات ما به وجود می‌آید به ضرر ما است. عوامل خارجی در روند نتیجه‌گیری تیم ما خیلی تاثیرگذار بوده است. در بازی استقلال و سپاهان همین وضعیت بود. نفت نباید در این دو بازی نتیجه را واگذار می‌کرد.

من چه کار باشگاه استقلال دارم؟

اصلاً من این آقا را نمی‌شناسم. من یک وکیل دارم و آن آقای پیش‌بین است و این شخص تقریباً 20 سال است که کارهای من را انجام می‌دهد. کارهای فوتبالی‌ام را هم آقای ابراهیمی انجام می‌دهد. متاسفانه این اخبار کذب زیاد است و کسانی که نتوانسته‌اند به اهدافشان برسند روی این مسائل تمرکز می‌کنند اما ما وقت پرداختن به این مسائل را نداریم و این موضوع را امروز من از مدیر رسانه‌ای تیمم شنیدم و اصلاً مایل نیستم که پیگیری کنم. 3 - 4 فرد با نام یزدانی داریم که یکی کشتی‌گیر و دیگری در شهرداری منطقه یک مشغول است و یک نفر هم داریوش یزدانی. متاسفم چنین خبرهایی منتشر می‌شود. من چه کار با باشگاه استقلال دارم که وکیلش، وکیل من هم باشد. این فردی هم که گفته شد را نمی‌شناسم.

می خواستند استقلال را قهرمان حذفی و پرسپولیس را قهرمان لیگ کنند

خیلی‌ها می‌خواستند پرسپولیس را در لیگ قهرمان کنند و استقلال را در جام حذفی اما همه نقشه‌های آنها به هم خورد. اگر نگاه کنید در بازی‌های اخیر اشتباهات داوری همیشه به ضرر ما بوده، بی‌دلیل به ضرر ما خطا و پنالتی می‌گیرند و پنالتی‌هایی که باید به نفع ما گرفته شود، گرفته نمی‌شود. در بازی با استقلال یک جور اشتباه شد و در بازی ما در اصفهان مقابل سپاهان هم طور دیگر. من بازی استقلال خوزستان با سپاهان را تماشا می‌کردم و دیدم که پورموسوی تا محوطه جریمه داخل زمین شد، حالا من می‌خواهم این سوال را مطرح کنم که آیا محرومیتی که برای من اعمال شد عادلانه بوده یا خیر. نمی‌دانم کمیته داوران با چه فکر و تدبیری یک کمک داور خوزستانی را برای بازی ما مقابل استقلال خوزستان می‌گذارد که بعد با اشاره رسانه‌ها آن را تغییر می‌دهد.

کسی در باشگاه جوابگوی ما نیست

در این خصوص صحبت نکنیم خیلی بهتر است، ما کلاً 41 درصد پول گرفته‌ایم و در نیم فصل دوم هم دیگر پرداختی نداشته‌ایم. هرچقدر هم که پیگیری می‌کنیم کسی در باشگاه جوابگوی ما نیست. بچه‌های تیم قرار بود قبل از این بازی دیگر تمرین نکنند و حالا باید ببینیم بعد از بازی فردا چه اتفاقی می‌افتد. باید در خصوص مشکلات نفت منطقی صحبت کنیم. اگر شما نگاه کنید ما هم در اول فصل و هم در نیم فصل موفق به یارگیری نشدیم. در نیم فصل ما شش بازیکن را به باشگاه معرفی کردیم که امیدوار بودیم حداقل 3 بازیکن جدید را به تیم اضافه کنیم اما متاسفانه تا الان نتوانسته‌ایم هیچ بازیکن جدیدی جذب کنیم. سایر تیم‌های لیگ برتری تیم‌هایشان را تقویت کردند به جز نفت که چند بازیکن مصدوم هم در اختیار دارد. ما در باشگاه نفت کسی را نداریم که با او صحبت کنیم، کسی که قدرت تصمیم‌گیری داشته باشد و بتواند مشکلات ما را در جذب بازیکن حل کند.

این مشکلات سیاست غلط فدراسیون و سازمان لیگ است

اینها همه سیاست‌های غلط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است که اینطور مسائل در فوتبال ما پیش می‌آید. مطمئناً باید تدابیری اندیشیده شود اشخاصی‌ که می‌خواهند باشگاهداری کنند اول فصل باید تضمین بدهند که از پس هزینه‌ها بر آیند.

استقلال استقلال و پرسپولیس جام حذفی نفت نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر