کد خبر: 452751 A

پیروزی روحیه بخش بعد از خبرهای شوک آور

علیرضا منصوریان موفق شد در دیداری پرگل پیکان را شکست دهد تا هواداران این تیم بعد از اخبار شوک آور روزهای اخیر کمی آرام شوند.

به گزارش ایلنا، شاگردان منصوریان از 10 نفره شدن حریف به خوبی سود بردند و توانستند پیکان را با سه گلی که علی قربانی، امید نورافکن و امید ابراهیمی به ثمر رساند شکست دهند.

ترکیب استقلال تهران:

سید مهدی رحمتی، سید مجید حسینی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، بهنام برزای، مجتبی حقدوست، کاوه رضایی و علی قربانی

ترکیب پیکان تهران:

رحمان احمدی،  سیاوش یزدانی، امیرحسین صادقی، علی حمودی، هاراپتیان، ماهان رحمانی، محمدصادق بارانی، سیامک نعمتی، ابراهیمی، مرتضی آقاخان، گادوین منشا

داورها: موعود بنیادی فر- سعید علی نژادیان- فرهاد مروجی- کوپال ناظمی/ ناظر داوری: هدایت ممبینی

اخطار:

شرح گل:

 

1-0: استقلال: ضربه ایستگاهی دیدنی امید ابراهیمی با برخورد به تیر عمودی دروازه پیکاه شد تا استقلال در دقیقه 14 از حریف خود پیش بیفتد.

1-1 : پیکان: سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه توپ را به صورت چیپ بالا سر رحمتی انداخت و بازی را در دقیقه 20 به تساوی کشید.

2-1 : استقلال: در دقیقه 59 پاس مکرر بازیکنان استقلال در نهایت به امید نورافکن رسید و  ضربه او با برخورد به مدافعان پیکان به زیبایی وارد دروازه پیکان شد.

3-1 : استقلال: در دقیقه  80 استقلالی ها بعد از حدود یک دقیقه پاسکای پشت محوطه جریمه پیکان توپ توسط امید ابراهیمی به علی قربانی رسید و او به زیبایی دروازه پیکان را باز کرد.

3-2: پیکان: مرتضی آخر ضربه پنالتی اش را برخلاف جهت حرکت رحمتی وارد دروازه استقلال کرد.

دقایق حساس:

در دقیقه 4 اوت بلند زکی پور با چند ضربه سر بازیکنان استقلال همراه شد اما توپ در آخرین لحظه به کاوه رضایی نرسید و این فرصت از دست رفت.

دقیقه 10: در این دقیقه علی قربانی در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که سیاوش یزدانی او را سرنگون کرد و داور به این بازیکن کارت قرمز مستقیم نشان داد.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران پیکان تهران هفته نوزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر