کد خبر: 452813 A

پورموسوی: فردا برابر استاد فوتبال برنده می‌شویم

ایلنا: سرمربی استقلال خوزستان با تمجید از علی دایی ابراز امیدواری کرد موفق به شکست نفت تهران شوند.

به گزارش ایلنا، سید سیروس پورموسوی درباره تاخیر پروازشان گفت: فکر می کنم همه فهمیده اند وضعیت هوای اهواز چگونه است و به دلیل گرد و خاک نتوانستیم صبح به تهران برویم و امشب سفر می کنیم و امیدوار هستیم این تاخیر تاثیری در روند تیمی ما نگذارد. همچنین امیدوار هستم مشکلات گرد و خاک حل شود.

 سرمربی استقلال خوزستان درباره تقابل تیمش برابر نفت تهران اینگونه گفت: نفت تهران در بازی های اخیر چند محروم و مصدوم داشته اما تیم قوی و قدرتمندی دارند و برای برد به بازی می آیند، ما هم برای برد به زمین خواهیم رفت و مطمئن باشید به مانند سه بازی نیم فصل دوم می خواهیم بازی زیبایی به نمایش بگذاریم.

وی درباره تقابل با علی دایی و نفت تهران افزود: علی دایی تجربه زیادی دارد و سالها مربیگری کرده و پیش از آن در بوندسلیگا فوتبال بازی کرده و فوتبال را بلد است، امیدوارم بتوانیم در دیدار سخت فردا برابر دایی که استاد فوتبال است، پیروز شویم.

پورموسوی درباره مشکلات تیمش افزود: راستش را بخواهید مشکلات حل نشده است، تیم ما باید به زودی در آسیا بازی کند قرار است این هفته بحث مالکیت مشخص شود، امیدواریم این اتفاق بیفتد تا روزهای روشن برای استقلال بازهم برسند.

استقلال علی دایی فوتبال گرد و خاک نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر