کد خبر: 452949 A

ایلنا: رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان که برای همکارهای مشترک به کشور جمهوری دومینیکن سفر کرده بود، با وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک این کشور دیدار کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون وزنه برداری، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان که برای همکارهای مشترک به کشور جمهوری دومینیکن سفر کرده بود، ضمن دیدار با (دانیلو دیاس، وزیر ورزش جمهوری دومینیکن)، (لوئیس مخیا اویدو، ریاست کمیته ملی المپیک جمهوری دومینیکن) و (ویلیام اوزانا، ریاست کنفدراسیون وزنه برداری پان امریکن)، نشست صمیمانه ای را با آن ها برای همکاری بیشتر در عرصه وزنه برداری داشت.

همچنین؛ در این نشست، ابتدا نحوه تعامل، همکاری و گسترش وزنه برداری کشور جمهوری دومینیکن، اتحادیه پان امریکن و فدراسیون وزنه برداری کشورمان مطرح شد که منجر به تهیه پیش نویس تفاهم نامه همکاری گردید.

گفتنی است؛ در جلسه رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان با مسئولان ورزش کشور جمهوری دومینیکن، وضعیت نامطلوب و از دست رفتن اعتبار ورزش وزنه برداری در سطح جهان مورد بررسی قرار گرفت. سپس اعلام آمادگی نمایندگان وزنه برداری کشورمان جهت کاندیداتوری در پیکره و بدنه اصلی مدیریتی فدراسیون جهانی به منظور کمک به آن نهاد ورزشی بین المللی المپیکی از سوی علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان مطرح شد که طرف مقابل ضمن استقبال از این موضوع، برنامه های کلی مدیریتی را از ریاست فدراسیون کشورمان درخواست کردند.

برنامه های کلی بدین شرح ذیل، اعلام گردید:
١- توسعه وزنه برداری با توجه به خرد جمعی وتقسیم مسئولیت های اجرائی و حمایت از توانمندی های نیروی انسانی پنج قاره.
٢- شفاف سازی مالی و کنترل دوپینگ درسطح جهان که در نهایت منجر به بازگشت شخصیت و اعتبار این ورزش المپیکی درسطح بین المللی شود.
٣ -نظارت و توزیع امکانات دربین قاره ها و کشورهای مختلف خصوصاً کشورهای مستعد.

لازم به ذکر است؛ در خاتمه این نشست، مسئولان مذکور ضمن توجه به برنامه ها ازکاندیداتوری علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان به عنوان ریاست یا دبیرکلی وزنه برداری جهان ابراز خرسندی کردند .

 

وزنه برداری وزیر ورزش و جوانان علی مرادی کمیته ملی المپیک پان امریکن دومینیکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر