کد خبر: 452992 A

سرمربی تیم ملی روئینگ مردان:

ایلنا: سرمربی تیم ملی روئینگ مردان از شرایط آمادگی ورزشکارانش در این مقطع صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مربی تیم ملی رویینگ مردان درباره شرایط تیمش در اردوی دریاچه زریبار عنوان کرد: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و طبق برنامه ای که پس از مسابقات قهرمانی کشور داشتیم پیش می رویم و امیدوار هستم تا پایان سال به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.

طاهر کبوتری با اشاره به اهمیت اردوها در فصل سرما تصریح کرد:  با این توصیف اردوهای فصل زمستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما نیز بیشترین تلاشمان معطوف این است که با بهترین شرایط بدنی و آمادگی سال را به پایان برسانیم و با شروع فصل بهار تمرینات سرعتی را آغاز کنیم تا مهیای مسابقات پیش رو شویم.

وی در خصوص اردویی که در حال حاضر در مریوان برگزار می شود اشاره کرد: از ۲۶ دی با ۱۳ ورزشکار در دریاچه زریبار استان کردستان اردو زدیم و این اردو تا اواسط بهمن ادامه خواهد داشت.

مربی تیم ملی روئینگ مردان در مورد نحوه تمرینات در اردوی مریوان افزود: ۱۴ جلسه در هفته تمرین می کنیم. افزایش قدرت و بهبود تکنیک و انعصاف بدنی اهداف اصلی ما در این اردو است. سعی داریم نقاط ضعف تکنیکی بچه ها را در اردوهای زمستانی رفع کنیم و البته تا حد زیادی به این مهم دست پیدا کرده ایم.

وی با اعلام رضایت از پیست تمرین قایقرانی در دریاچه زریبار اعلام گفت: طول این دریاچه متناسب با تمرینات رشته روئینگ است و ورزشکاران می توانند در مسافت های طولانی پارو بزنند و این برای ما که درکشور پیست استانداردی نداریم بهترین شرایط را فراهم کرده است. به علاوه آب و هوای مناسب کمک بسیار خوبی به ما برای اجرای کامل تمرینات و برنامه ها می کند.

کبوتری در پایان حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا را هدف کوتاه مدت و کسب مدال و ارتقاء رنکینگ در بازیهای آسیایی را هدف بلند مدت تیم خود دانست و تصریح کرد: با توکل به خدا و تکیه بر حمایت های فدراسیون رسیدن به این اهداف دور از دسترس نیست. امیدوارم با پیشبرد برنامه ها بتوانیم به بهترین نحو به اهدافمان دست پیدا کنیم.

 

 

 

تمرینات فدراسیون قایقرانی مسابقات قهرمانی کشور رویینگ مردان دریاچه زریبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر