کد خبر: 452998 A

در ادامه بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 15 امروز دو تیم سپاهان و صنعت نفت در فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، در ادامه بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 15 امروز دو تیم سپاهان و صنعت نفت در فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت. شرایط دو تیم برای این بازی کاملا متفاوت است. سپاهان برای کسب سهمیه آسیایی می‌جنگد و صنعت نفت برای فرار از سقوط.

سپاهان در شرایطی پا به این بازی می‌گذارد که با 27 امتیاز (و یک بازی کمتر نسبت به استقلال) در رده پنجم جدول قرار دارد و شکست در این دیدار آنها را هم از کورس سهمیه دور خواهد کرد هم [در صورت پیروزی نفت تهران یا گسترش] رتبه آنها در جدول با خطر مواجه خواهد شد.

سپاهان اصفهان با 5 باخت بیشترین تعداد باخت را در میان 6 تیم بالای جدول دارد و بازدن 23 گل و خوردن 20 گل عملکردی متوسط در خط حمله و دفاع، از خود به جای گذاشته است. ویسی در این دیدار دل به گلزنی حسن‌زاده خوش خواهد کرد، بازیکنی که بعد از جدایی از سایپا و پیوستن به زردها متحول شده است.

در آن سوی میدان هم صنعت نفتی قرار دارد که در هفته‌ی گذشته با 3 گل مغلوب تیم جوان استقلال شد، در بازی‌ای که آبی‌ها 6 بازیکن خود را در اختیار نداشتند. آمدن فیروز کریمی نتوانسته برزیل آبادان را آنچنان که باید منحول کند. آنها بعد از تیم انتهای جدولی ماشین‌سازی با 25 گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند.

بازی رفت دو تیم در آبادان با برتری 1-0 زردهای آبادان به پایان رسید. در آن بازی محمد شادکام در دقیقه 54 تک گل مسابقه را به ثمر رساند.

 

صنعت نفت آبادان سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر