کد خبر: 453018 A

در ادامه بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 15:30 امروز دو تیم فولاد و سیاه‌جامگان در اهواز به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، در ادامه بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 15:30 امروز دو تیم فولاد و سیاه‌جامگان در اهواز به مصاف هم خواهند رفت.

این بازی در شرایطی برگزار می‌شود که فولاد در میانه‌ی جدول ایستاده است و سیاه‌جامگان با مربیگری خداداد عزیزی در انتهای جدول و در رده چهاردهم جا خوش کرده است. آنها فقط دو امتیاز از تیم رده پانزدهمی صبای قم پیش هستند و در عین حال تنها دو امتیاز با سایپای رده سیزدهمی فاصله دارند.

شرایط نشان خواهد داد که احتمال تساوی در این دیدار بیشتر از برد راحت فولاد (آنطور که رسانه‌ها گمانه‌زنی می‌کنند) است. با نگاهی به بازی‌های دو تیم می‌توان دریافت که در ده بازی اخیر دو تیم در مجموع تنها 2 پیروزی به دست آمده است. فولاد در 5 بازی اخیر خود یک باز برنده شده است و سیاه‌جامگاه هم به همین ترتیب.

بختیار رحمانی می‌تواند در این بازی در اهواز بازی کند. در آن سوی میدان سیاه‌جامگان بادامکی را در اختیار نخواهد داشت. هر دو تیم در بازیهای هفته گذشته‌شان 1-0 باخته‌اند.

 

 

فولاد تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر