کد خبر: 453082 A

چرخش داوری اینبار هم به سمت نارنجی؛

ایلنا: سایپا بار دیگر با یک گل مشکوک در دومین هفته پیاپی توانست به برتری دست یابد تا شانس بقا برای شاگردان فرکی بالا برود.

به گزارش ایلنا، در حالی که هفته گذشته سایپا با گلی مشکوک توانسته بود سیاه جامگان را از پیش رو بردارد، اینبار هم برابر دیگر نماینده مشهدی فوتبال ایران یک پنالتی مشکوک آنها را به سه امتیاز رساند تا بار دیگر چرخش داوری به سود نارنجی پوشان باشد.

داور: حسن اکرمی   کمک داوران: حسن ظهیری و قهرمان نجفی

ترکیب پدیده مشهد:شهاب گردان، وارادات هارویان، محمدحسین مرادمند، کریم احمدی(46 میلاد کمندانی)، رضا حقیقی، محسن یوسفی، معین عباسیان، حسین زامهران(66 محمدرضا ناصحی)، مرتضی منصوری،حمزه خضیراوی (59 یونس شاکری) و محمد علی فرامرزی

سرمربی: رضا مهاجری

ترکیب سایپا:حامد لک، عزت الله پروقاز، روزبه شاه علیدوست، سیامک کوروشی، امید خالدی، علیرضا علیزاده، علی قلی زاده، غلامرضا رضایی(75 رضا جعفری)، حامد شیری، ایوب کلانتری، محمدرضا خلعتبری

سرمربی: حسین فرکی

اخطار:

کارت زرد: زامهران(25) از پدیده

دقایق حساس:

در دقیقه 16 حسین زامهران در موقعیت تک به تک با حامد لک قرار گرفت ولی واکنش زیبای گلر سایپا مانع از به گل رسیدن شاگردان مهاجری شد.

در دقیقه 21 ضربه زیبای معین عباسیان با اختلاف اندکی از بالای دروازه لک به بیرون رفت تا برای دومین بار دروازه سایپا تهدید جدی شود.

دقیقه 26: شوت زمینی و آرام خلعتبری در دستان شهاب گزدان قرار گرفت.

در دقیقه 38 ارسال از روی نقطه کرنر را با ضربه‌ای استثنایی بازیکن سایپا روانه دروازه پدیده کردند اما واکنش دیدنی گردان مانع از گل شدن این توپ شد.

دقیقه 42 ایوب کلانتری جدی‌ترین موقعیت این بازی برای سایپا را که با ارسال دیدنی خلعتبری ایجاد شده بود به اوت زد.

در دقیقه 64 شوت بی دقت رضا حقیقی با اختلاف زیاد از دروازه سایپا به بیرون رفت.

ضربه زیبای علی قلی زاده پس از برخورد با مدافعان می‌رفت تا در دروازه قرار بگیرد اما با واکنش دیدنی گردان توپ به کرنر رفت.

دقیقه 81‌: پنالتی به سود سایپا اعلام شد.

شرح گل‌ها:

سایپا یک/ پدیده صفر: حام شیری از روی نقطه پنالتی دروازه شهاب گردان را باز کرد و اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

پدیده مشهد تیم فوتبال سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر