کد خبر: 453113 A

ایلنا: اخراج ماتیاس چاگو در دقیقه 30 شرایط را برای فولاد و برای کسب امتیاز مقابل سیاه جامگان سخت کرده بود، اما قرمزها به خوبی از دروازه خود دفاع کردند و بازی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، خداداد عزیزی که در پایان دیدار هفته گذشته تیمش برابر سایپا به شدت نسبت به تصمیم داور در پذیرفتن گل حریف ناراضی بود، اکنون برابر فولاد خوزستان قرار گرفته و باید دید موفق به کسب امتیاز از هم‌تیمی سابق خود در تیم 98 خواهد شد یا خیر. فولاد خوزستان نیز بعد از درخشش ساسان انصاری در هفته‌های گذشته با افول این بازیکن در نتیجه گیری ناکام مانده اند و این مساله می‌تواند در کیفیت بازی امروز این تیم نیز تاثیرگذار باشد.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار ایلنا را همراهی کنید.

داور: پیام حیدری     کمک داوران: علیرضا ایلدروم و محمد عطایی

 

ترکیب سیاه جامگان:مسعود همامی، محسن آقایی، وحید عسگری، رضا شربتی، علی جلیلی، سالار افراسیابی، مصطفی احمدی، علیرضا زارعی، پیام ملکیان(62 مرتضی رنجبر)، روح الله سیف اللهی و عباس عسگری

سرمربی: خداداد عزیزی

 

ترکیب فولاد خوزستان: مهرداد طهماسبی،ساسان انصاری،ایوب والی،عبدالله کرمی،بختیار رحمانی،حمید بوحمدان،میثم دروقی،اسماعیل شریفات،ماتیاس چاگو،سینا مریدی و عبدالله ناصری

سرمربی: نعیم سعداوی

اخطار: ماتیاس چاگو( 19 و 30) و ایوب والی(23) و عبدالله کرمی(72) از فولاد و علیرضا جلیلی(39) و روح الله سیف اللهی(59) و عبدالرضا زارعی(79) از سیاه جامگان

اخراج: ماتیاس چاگو (30) از فولاد

دقایق حساس:

دقیقه 14: سانتر عباس عسگری از سمت راست با ضربه سر محسن آقایی همراه شد تا سیاه جامگان دروازه فولاد خوزستان را باز کند اما کمک داور این مسابقه این گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه 21: حرکت انفرادی عباس عسگری باعث شد تا سه بازیکن فولاد خوزستان جا بمانند اما پاس رو به عقب او در دهانه دروازه به مصطفی احمدی رسید که این توپ با واکنش خوب طهماسبی در موقعیت تک به تک تبدیل به گل نشد.

دقیقه 24: سانتر عسگری با دفع ناقص طهماسبی همراه شد اما ضربه وحید عسگری مدافع سیاه جامگان در دهانه دروازه تبدیل به گل نشد شاگردان عزیزی یک موقعیت مناسب دیگر را از دست بدهند.

دقیقه 33: ضربه بوحمدان از راه دور روی یک ضربه ایستگاهی با فاصله اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه55: ضد حمله فولاد خوزستان با حرکت ترکیبی رحمانی و انصاری همراه شد اما ضربه زیبای بختیار را از داخل محوطه جریمه به خوبی همامی مهار کرد.

دقیقه 63: ساسان انصاری توپی را پشت محوطه جریمه سیاه جامگان کنترل کرد اما ضربه او را هماهی به آسانی مهار کرد.

دقیقه 65: پاس بازیکنان فولاد پشت محوطه جریمه به ساسان انصاری رسید و ضربه این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه 90+3: ضربه آکروباتیک عبدالله کرمی در داخل محوطه جریمه راهی به دروازه نیافت.

 

 

فولاد خوزستان نعیم سعداوی سیاه جامگان خداداد عزیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر