کد خبر: 453120 A

طی حکمی از سوی سلطانی فر؛

ایلنا: وزیر ورزش و جوانان در حکمی با تقدیر از زحمات نصرالله سجادی، محمدرضا داورزنی را به عنوان معاون جدید ورزش قهرمانی و حرفه‌ای منصوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت ورزش  و جوانان، مسعود سلطانی فر در حکمی با تقدیر از زحمات نصرالله سجادی ، محمدرضا داورزنی را به عنوان معاون جدید ورزش  قهرمانی و حرفه ای منصوب کرد.

محمدرضا داورزنی در چهار استان کردستان، سمنان، کرمانشاه و خراسان به عنوان مدیر کل تربیت بدنی مدیریت داشته است ، مدیر کل هماهنگی امور استانها و مشاور رئیس سازمان ، رئیس فدراسیون سوارکاری وچوگان، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزش ی صنام وکسب عنوان قهرمانی باشگاه‌های آسیا دررشته والیبال و بسکتبال، عضویت در هیات مدیره بسیج ورزش  کشور، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پیکان ، قائم مقام تربیت بدنی سپاه ،مسئول آموزش‌های رزمی رزمندگان اسلام ،مسئول تربیت بدنی سپاه کشوری و تاسیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه امام حسین (ع) بخشی از سوابق مدیریتی معاون جدید ورزش  قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش  و جواناناست.
داورزنی از سال 1385 رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران است و عضو هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا و عضو دپارتمان لیگ جهانی می‌باشد. در زمان ریاست وی تیم ملی والیبال مردان ایران بعد از ۵۲ سال به المپیک راه یافت. همچنین صعود به لیگ جهانی والیبال و عملکرد خوب در این بازی‌ها طی چند سال متوالی موجب صعود ایران به رتبه هفتم رده‌بندی والیبال دنیا شده است.
وزارت ورزش و جوانان نصرالله سجادی‌ محمدرضا داورزنی مسعود سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر