کد خبر: 453192 A

پس از عقد قرارداد با استرومسگودست؛

دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس که فصل گذشته در تیم میندالن در دسته دوم نروژ بازی می‌کرد با قراردادی به تیم دسته اولی استرومسگودست پیوست.

به گزارش ایلنا، جاستین فلو مدیر ورزشی این تیم نروژی هم جذب سوشا مکانی را هیجان‌انگیز دانست و عنوان کرد که این دروازه‌بان می‌تواند سطح تیم را بالا ببرد. مکانی فصل گذشته در تیم میندالن در دسته دوم نروژ قرار داشت و استرومسگودست هم فصل گذشته موفق شد با 44 امتیاز در رده هفتم قرار بگیرد.

سوشا مکانی در خصوص پیوستنش به تیم استرومسگودست اینطور حرف می‌زند: من به تیم استرومسگودست پیوستم و باید بگویم این تیم سال 2010 قهرمان لیگ نروژ شده است. این تیم جزو 4 تیم برتر نروژ است و باشگاه جدیدم جزو باشگاه‌های بزرگ کشور نروژ به‌حساب می‌آید. تیم استرومسگودست تیم بزرگ و با امکاناتی است که هواداران زیادی هم دارد. خوشحالم که با این تیم قرارداد بستم و فصل بعد زیرنظر مربی بزرگی کار خواهم کرد. ما حتی این شانس را داریم که در یورو لیگ بازی کنیم و امیدوارم بتوانم در یورو لیگ هم بازی کنم.

او در باره شرایط قراردادش می‌گوید: انتقال من به تیم استرومسگودست فعلاً یکساله است اما اگر پیشنهادی از لیگ‌های آلمان یا سایر کشورها داشته باشم، می‌توانم تابستان از این تیم جدا شوم چراکه از نظر زمانی شروع لیگ نروژ با بقیه کشورهای اروپایی فرق می‌کند. با این همه یک سال در تیم استرومسگودست هستم و باید در سه جام بازی کنم. همه تمرکز من روی تیم جدیدم است. چیزی که فعلاً مدنظرم هست این است که بتوانم یک قدم بزرگ بردارم تا به موفقیت بیشتری برسم. خوشحالم که در این فرصت کم عملکرد خوبی در نروژ داشتم و درنهایت امیدوارم بتوانم به تیم ملی کشورم خدمت کنم.

سوشا مکانی استرومسگودست نروژ لیگ فوتبال نروژ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر