کد خبر: 453269 A

ایلنا: دروازه بان صبای قم نمی خواهد از کری هایش برابر پرسپولیس علیرغم شکست کم کند و در روزی که با پیراهن آبی دو گل دریافت کرد خودش را مستحق شکست ندانست.

به گزارش ایلنا، محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال درباره شکست تیمش در میکسدزون ورزشگاه یادگار امام قم گفت: نیمه اول خوب کار کردیم، اما داوران یک گل و یک پنالتی ما را نگرفتند. اگر این دو صحنه گل می‌شد، شرایط بازی به نفع ما بود. این را هم بگویم که اگر بحث داوری نبود پرسپولیس تا صبح به ما گل نمی زد.

وی ادامه داد: دو گلی که دریافت کردیم هدیه خدا به این تیم بود و در صحنه اول مدافع ما اشتباه کرد و این اتفاقی است که پیش می آید و مشکلی نیست. در صحنه گل دوم نیز داور پنالتی را به آنها هدیه داد و هواداران پرسپولیس خوشحال نباشند چون تیم آنها تا صبح هم نمی توانست به من گل بزند.

فروزان با تمجید از خط دفاعی تیمش گفت: ما در دو بازی گذشته نشان دادیم که بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار داریم و در این بازی اشتباهات داوری و همچنین بدشانسی حریف باعث گل حریف شد و ما در ادامه بازی ها نشان می دهیم بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار داریم و گل خوردن را به حسرتی برای حریفان تبدیل خواهیم کرد. حنیف بازیکن باتجربه ای است و همانقدر که در گل نشدن توپش بدشانس بود روی صحنه گل به خودی با بدشانسی مواجه شد و مطمئنا در ادامه فصل این خط دفاعی بهترین عملکرد را خواهد داشت.

فروزان درباره ماندن صبا در لیگ گفت: صد درصد در لیگ خواهیم ماند، باشگاه بازیکنان خوبی را جذب کرده است که تلاش می‌کنیم در لیگ بمانیم.

محسن فروزان رامین رضاییان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر