کد خبر: 453498 A

شایعه پردازی مُد شده است

رضا نورمحمدی بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نسبت به شایعه فوت حسن هوری واکنش نشان داد و این شایعه پراکنی‌ها را عملی ناشایست دانست.

رضا نورمحمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، پیرامون شایعه خبر فوت حسن هوری کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که بامداد امروز از سیمای مرکز خوزستان منتشر گردید واکنش نشان داد و اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم چه بگویم، افرادی که به دنبال این شایعه پراکنی‌ها هستند بدانند که شغل‌شان، جزو کثیف‌ترین شغل‌های دنیا است. ای کاش قبل از نشر این اخبار کذب، کمی هم به خانواده‌ فرد فکر می‌کردند و خانواده خودشان را جای او می‌گذاشتند. ضمن اینکه باید عرض کنم واقعا از سیمای مرکز خوزستان انتظار نشر چنین خبری نداشتم.

وی افزود: این روزها هیچ‌کس از شبکه‌های مجازی توقع انتشار اخبار موثق را ندارد، یعنی خود مردم هم به شبکه‌های مجازی، بیشتر به چشم تفریح و یا برقراری ارتباط بایکدیگر نگاه می‌کنند تا منبع اخبار رسمی، از این رو خبرگزاری‌ها و صدا و سیما وظیفه سنگین‌تری را به دوش کشیده و به همین دلیل بایستی آن‌ها معتبرترین اخبار را منتشر کنند. و این اصلا خوب نیست فکر کنند با یک عذرخواهی ساده همه چیز حل و فصل می‌شود.

مدافع تیم صنعت نفت آبادان ادامه داد: شب گذشته تا قبل از پرواز تیم به سمت آبادان خبری از این شایعات نبود، اما به محض اینکه هواپیما به زمین نشست و تلفن همراهم را روشن کردم تعداد زیادی تماس از دست رفته و پیام داشتم که بعد متوجه شدم بابت اطلاع‌رسانی این خبر شوک‌آور بوده است. اما شکرخدا که آقا حسن سالم است و این خبر زود تکذیب شد.

کاپیتان اسبق پرسپولیس شایعه فوت حسن هوری را با خبر فوت هادی نوروزی این‌طور مقایسه کرد و دراین‌باره گفت: هر دو خبر شوک‌آور بود، خبر هادی که متاسفانه به واقعیت پیوست و خداراشکر که آقا حسن سالم است و در بین ما حضور دارد. و همه‌ ما منتظریم تا سریع‌تر دوران مصدومیت‌اش به پایان برسد به تمرین بیاید.

صنعت نفت آبادان شایعه رضا نورمحمدی حسن هوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر