کد خبر: 453510 A

مهندس طاهری، مدیر عامل باشگاه سپاهان، در نامه‌ای به رئیس دپارتمان داوری نسبت به اشتباهات داوری اعتراض کرد.

به گزارش ایلنا، مهندس طاهری، مدیر عامل باشگاه سپاهان، در نامه‌ای به رئیس دپارتمان داوری از او خواست که «باارزیابی عملکرد داوران دیدارهای فولاد مبارکه سپاهان، تذکرات اساسی و قاطعی را به داورانی که مرتکب اشتباه شده اند داده و اجازه ندهید لیگ برتر به فستیوال خطاهای بی حد و حصر داوران تبدیل شود.»

پیشتر باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز نسبت به داوری‌های این هفته اعتراض کرده و بیانیه صادر کرده بود.

نامه‌ مهندس طاهری به حسن کامرانی‌فر:

 متاسفانه اشتباهات داوران محترم علیه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان باعث از دست رفتن امتیازات بی شماری برای ما گردیده است. تکرار مکرر و چند باره این اشتباهات ما را  به شدت نگران کرده است، امیدواریم که با فرآیندی که جنابعالی هر چه سریعتر می‌اندیشید، این اشتباهات را به حداقل برسانید.

در مسیر تلاش حضرتعالی برای کاهش اشتباهات داوری  به نظر میرسد نحوه تصمیمات، تذکرات و برخوردهای شما با داوران باید بسیار شفاف، واضح و مبرهن باشد و جامعه فوتبال از آن مطلع گردد. در کنار این تذکرات، اضامندیم که دپارتمان متبوع تان با مشاهده اشتباهات داوران، برای تطهیر آنها تلاش نکند تا  همگان بدانند که حضرتعالی و دست اندرکاران این نهاد، عزمی ویژه برای اصلاح و کاهش اشتباهات دارند.

تصمیمات اشتباه تیم داوری در دیدارهای اخیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بیش از پیش مسئولان، دست اندرکاران و هواداران باشگاه را نگران کرده است. تیمی که با ساز و کاری جدید و جوانگرایی خود در مسیری تازه گام برداشته، با تصمیمات اشتباه و ادامه دار تیم داوری قربانی شده و همه امید و انگیزه‌های خود را دچار چالش می‌بیند.

از حضرتعالی درخواست دارم که باارزیابی  عملکرد داوران دیدارهای فولاد مبارکه سپاهان، تذکرات اساسی  و قاطعی را به داورانی که مرتکب اشتباه شده‌اند داده و اجازه ندهید لیگ برتر به فستیوال خطاهای بی حد و حصر داوران تبدیل شود. زیرا این روند باعث آشفتگی و بی‌اعتمادی به جامعه داوران و نهاد دپارتمان داوری می‌شود.

باشگاه سپاهان طاهری دپارتمان داوری کامرانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر