کد خبر: 453603 A

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران درخصوص عدم توافق رسیدن با دروازبان خارجی برای پیوستن به این تیم صحبت‌های جالبی را عنوان کرد.

حسین قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص به توافق نرسیدن با دروازبان تیم ملی سوریه‌ گفت: مدت‌ها پیش به رغم اینکه آقای دایی و غلامپور، مربی دروازبانان نفت، معتقد به گرفتن بازیکن خارجی از طریق فیلم نیستند و این بازیکن هم گلر ملی بود و عملکرد خوبی داشت، فیلم بازی‌های این بازیکن را دایی و غلامپور دیدند و پسندیدند.

وی ادامه داد: ما عملکرد او در دیدار ایران و سوریه را نیز بررسی کردیم ولی مدیربرنامه‌ای که این بازیکن را به باشگاه معرفی کرده بود، گفت که باشگاه این دروازبان رضایتنامه‌اش رو صادر نمی‌کند و پرونده این قضیه حدود سه ماه پیش بسته شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران افزود: در هفته گذشته توسط مدیر برنامه‌ای دیگر، این بازیکن دوباره به باشگاه معرفی شد و به ایران آمد. دو سه روز مذاکراتی را با نفت انجام داد ولی مبلغ بالایی را برای نیم فصل درخواست کرد  و هزینه‌ای که باید برای رضاینامه‌اش پرداخت می‌کردیم قیمتی بالایی بود. این امر منطقی نبود و با توجه به اخذ قراردادهای نفت تهران مبلغ درخواستی ایشان اصلا منطقی نبود و سر همین موضوع به توافق نرسیدیم.

قدوسی در پایان در مورد جذب بازیکن در ادامه فرصت باقی مانده از مدت نقل و انتقالات نیم فصل اظهارکرد: بعد از جدایی شیخ ویسی از باشگاه دروازبان لازم داریم و قطعا یک دروازبان جذب خواهیم کرد.

نفت تهران نقل و انتقالات حسین قدوسی دروازبان سوریه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر