کد خبر: 456795 A

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو برگزار شد

عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو به منظور بررسی و تصویب عملکرد فدراسیون در سال 95 و برنامه های آینده به ریاست دکترمحمد رضا داورزنی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو روز گذشته با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو حمیرا اسدی مسئول امور مجامع وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک، احمد گواری مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، یزدان موید نیا نایب رییس فدراسیون، محمد احسنی فروز دبیرفدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو سایر اعضای مجمع در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید و پس از صحبت‌های مقدماتی دبیر مجمع، حسابرس، خزانه دار و بازرس گزارش خود را به اعضای مجمع ارائه دادند و سپس رییس فدراسیون به ارایه گزارش عملکرد سال 95 پرداخت و سپس نمایندگان روسای هیات‌ها صحبت‌های خود را مطرح نمودند.

در ادامه دکتر محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: آرزو می‌کنم بتوانیم با کار و تلاش باعث عزت و سربلندی کشور عزیزمان باشیم تا شرمنده شهدا نگردیم. به همه شما بزرگواران، اعضای هیات رییسه، روسای هیات های استانی و دوستانی که در این چندین سال گذشته با افتخار آفرینی خود در میادین بین المللی باعث عزت و سربلندی کشورمان شدند خسته نباشید می‌گویم.

رییس مجمع سالیانه فدراسیون تکواندو گفت: از حدود بیست و دو سال پیش تکواندو را پیگیری می‌کنم و در جریان اتفاقات آن هستم. کسب نخستین مدال المپیکی ورزش ایران توسط کیمیا علیزاده به عنوان دختر مسلمان ایرانی کاربسیار ارزشمندی بود که باعث افتخار تمام زنان مسلمان است. طبیعی است با افتخاراتی که شما در دو دهه گذشته برای کشورمان به ارمغان آورده‌اید انتظار مردم را از این رشته المپیکی بالا برده‌اید.

وی افزود: از انتقادهایی که مطرح می‌شود نقاط مثبت را بگیرید. طبیعت ورزش است که همه از رشته‌ای که توقع موفقیت دارند انتقاد کنند، خیلی ناراحت این صحبت‌ها نباشید، این موارد همیشه و همه جا بوده و با کار و تلاش می‌توان جواب تمام این انتقادات را داد، همیشه نباید موفقیت با شیب تند طی شود گاهی افتی صورت می‌گیرد که باعث شتاب بیشتر می‌شود. ولی آن چیزی که مهم است این است که با جدیت کار را دنبال کنیم ونقاط ضعف را برطرف نماییم.

داورزنی در پایان گفت: با توجه به اینکه تکواندو یکی از رشته‌های پرافتخار ورزش کشورمان است لازم است با قدرت و استراتژی برنامه خود را برای مسابقات جهانی، بازی‌های آسیایی و المپیک 2020 پیگیری کند و پشتوانه سازی و معرفی چهره‌های جدید را در برنامه خود قرار دهد. مطمئن باشید که وزارت ورزش از همه برنامه‌های فدراسیون تکواندو تا المپیک 2020 حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

 

فدراسیون تکواندو محمدرضا داورزنی محمد پولادگر مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر