کد خبر: 456891 A

نفر سوم کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو معتقد است که محمد بنا یکی از سرمایه‌های تکرار نشدنی کشتی فرنگی ایران است و باید از ظرفیت و تجارب وی در شواری فنی کشتی فرنگی استفاده شود.

قاسم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا اظهار داشت: کشتی فرنگی باید از تجارب و توانمندی‌های محمد بنا بهره مند شود، استفاده از او د در کشتی فرنگی به معنای بهره مندی از سرمایه ملی است.

قهرمان المپیک 2012 لندن تاکید کرد: من امیدوارم آقای خادم به‌عنوان رییس فدراسیون کشتی بر اساس تشخیص خودشان زمینه همکاری و حضور محمد بنا در کشتی فرنگی را فراهم سازد، کشتی فرنگی به امثال محمد بنا نیازمند است.

رضایی در خصوص شرایط فعلی خودش نیز گفت: فعلا بعد از المپیک 2016 لندن تا مسابقات جهانی 2017 فرانسه قصد دارم به استراحت پرداخته و امور عقب افتاده خود را دنبال کنم، به هر حال 12 سال حضور مستمر در اردوهای تیم ملی آسیب‌هایی را به زندگی شخصی من وارد ساخته و باید این آسیب‌ها را جبران نمایم.

وی در مورد عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی در جام بین المللی تختی نیز اظهار داشت: کشتی گیران فرنگی کار کشورمان نتایج بسیار خوبی در جام تختی گرفتند و من امیدوارم کادرفنی تیم ملی بتواند این موفقیت را در جام جهانی تکرار نماید.

رضایی در پایان افزود: در حال حاضر در آمل مشغول انتقال تجربیات خود به جوانان شهرم هستم و امیدوارم بتوانم در این مسیر نقش موثری در پیشرفت کشتی آمل ایفا کنم.

تیم ملی کشتی فرنگی قاسم رضایی محمد بنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر