کد خبر: 456997 A

از طرح موزاییکی تا شارژ مالی؛

لحظه به لحظه با حواشی بازی استقلال و السد در رده پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ایلنا را همراهی کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال امشب در حساس‌ترین بازی فصل خود باید به مصاف السد قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان برود و شاگردان علیرضا منصوریان امیدوارند با عبور از سد این حریف خود مهیای حضور در مرحله گروهی شوند. با اخبار و حواشی لحظه به لحظه این دیدار می‌توانید خبرگزاری ایلنا را همراهی کنید.

* برخی از هواداران استقلال از شب گذشته مقابل ورزشگاه آزادی چادر زده‌اند تا تماشاگر این بازی باشند. این هواداران از شهرستان خود را به تهران رسانده اند تا تماشاگر بازی تیم شان باشند .

* عده‌ای از هواداران پرسپولیس هم جهت حمایت از استقلال خود را به ورزشگاه رسانده اند تا همبستگی خود با رقیب دیرینه را در این رقابت آسیایی به نمایش گذارند.
* درب ورزشگاه از ساعت 13 به روی هواداران باز  شد و هواداران با حضور روی سکوهای خود را مهیای این جدال کرده اند. 
* طبقه دوم استادیوم به صورت رایگان در اختیار هواداران است. از این رو طبقه دوم زودتر پر خواهد شد و هوادارانی که قصد خرید بلیت دارند احتمالا در یکی ، دو ساعت مانده به بازی خود را به ورزشگاه می رسانند.
* استقبال خوبی از این دیدار شده و در حالی که دقایقی از باز شدن درب استادیوم گذشته، سکوهای زیادی به رنگ آبی درآمده و هواداران خود را مهیای حمایت از استقلال کرده اند.
ساعت13:15: درب استادیوم به روی هواداران استقلال باز شد. هواداران استقلال ابتدا می توانند در طبقه دوم ورزشگاه که به صورت رایگان است مستقر شوند.
ساعت 13:16: در دست هواداران استقلال بیشتر عکس ناصر حجازی، منصور پورحیدری، فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان دیده می‌شود.
ساعت 13:17: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است هواداران استقلال دقیقه 22 این بازی مثل دیدارهای این تیم در لیگ یاد و خاطره منصور پورحیدری را گرامی بدارند. 
ساعت 13:17: جمعی از بازیکنان سابق استقلال از جمله فرهاد مجیدی، فرهاد مجیدی، محسن فروزان، رضا عنایتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده و ... قرار است امروز با حضور در ورزشگاه این بازی را از نزدیک تماشا کنند و حمایت خود از باشگاه سابق‌شان را اعلام کرده اند.

فرهاد مجیدی

14_باشگاه استقلال برای این که میهمان نوازی خود را به قطری ها ثابت کند، تعداد بلیت السدی‌ها را برای حضور در ورزشگاه آزادی افزایش یافت .

14:15_هواداران زیادی از شهرهای مختلف ایران خود را به آزادی رسانده اند .اهواز ، اصفهان ، مازندران ، یزد ، ...از جمله شهرهایی هستند که هواداران استقلال از آن جا راهی تهران شده‌اند.

photo_2017-02-07_16-32-18

14:30_بازار سلفی بین هواداران استقلال داغ است. آن‌ها روی سکوها و در حالی که پرچم یا لباس استقلال دارند از خود عکس سلفی می‌گیرند.

14:49: با توجه به سرمای هوا تعدادی از طرفداران استقلال که از شهرستان‌ها خود را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند با پتو روی سکوها نشسته و به این شکل خود را تجهیز کرده‌اند.

15:00 : ترکیب استقلال برابر السد اعلام شد در این دیدار برای آبی‌ها ‎رحمتی- رابسون- پادوانی- غفوری- زکی پور- نورافکن- ابراهیمی- حق دوست- برزای- رضایی و قربانی به میدان خواهند رفت.

15:04: اعلام ترکیب استقلال باعث شد تا هواداران آبی حاضر در ورزشگاه که از ترکیب تیم شان اطلاع پیدا کرده بودند بیشتر در این باره صحبت کنند. بیشتر هواداران استقلال اعتقاد داشتند منصوریان ترکیب خوبی را برای تیمش ایجاد کرده است.

اسسسس

15:20: در حالی که سه، چهار ساعت به بازی مانده حدود ده هزار هوادار استقلال در ورزشگاه حضور پیدا کرده اند.

15:22 : هواداران استقلال که می دانند فرهاد مجیدی قرار است امروز در ورزشگاه حضور پیدا کنند ، او را مورد تشویق خود قرار می‌دهند .مجیدی از سوی هواداران استقلال چند بار تشویق شده است.

15:25:هواداران استقلال طرح موزاییکی "ایران" را درست کرده اند .طرحی که قرار است امروز جلوه زیباتری به سکوها بدهد .

15:30: آخرین جلسه بازیکنان استقلال پیش از شروع بازی ساعت ۱۵ آغاز شده و کادر فنی این تیم آخرین نکات را به بازیکنان منتقل می‌کنند.

01093328

15:34: یک دختر استقلالی که چهره‌اش را تغییر داده بود تا حضور روی سکوها و تشویق تیمش را کسب کندف توسط حراست شناسایی شد و اجازه ورود به داخل ورزشگاه را پیدا نکرد!

15:45: مدیر باشگاه السد رویارویی با استقلال را بدترین قرعه این تیم در پلی آف خواند. وی که از حضور پر تعداد تماشاگران استقلال با خبر شده بود، گفت : قرعه بدی نصیب مان شد که میهمان استقلال شدیم.

16: طبقه اول ورزشگاه آزادی با استقبال مناسب هواداران پر شد. استقبال هواداران استقلال از بازی تیم‌شان مقابل السد باعث شده تا در فاصله ساعاتی به برگزاری این دیدار بخش اعظمی از جایگاه‌ها پر شود.

hssss

16:26: حدود بیست هزار هوادار در ورزشگاه حضور پیدا کرده اند. این در حالی است که به شروع بازی دو ساعت و نیم باقی مانده است .

16:30 : مسیرهای منتهی به ورزشگاه با حجم سنگین ترافیک همراه شده است .هواداران استقلال در حالی که امیدوار به برد تیم شان هستند خود را به استادیوم می رسانند .

16:35: باشگاه استقلال از هواداران خود درخواست کرد تا زودتر خود را به استادیوم برسانند و با حمایت خود به نماینده ایران کمک کنند.

16:40 : استقلالی‌ها که تا دقایقی دیگر هتل المپیک را به مقصد ورزشگاه آزادی ترک می‌کنند برای برد تیم شان هم قسم شده اند .

16:45: علیرضا منصوریان به بازیکنان تیمش تاکید کرده تحت تاثیر جو سازی قطری‌ها در زمین قرار نگیرند و با حوصله و آرامش بازی کنند .

03022017005

16:45: سرمربی استقلال با امید نورافکن به طور جداگانه صحبت کرد. منصوریان که نورافکن را به عنوان مامور مهار ژاوی انتخاب کرده با روحیه دادن به این بازیکن به او اعلام کرد که می‌تواند از پس این ماموریت بر بیاید.

16:45: طرفداران تیم استقلال با شعار خلیج‌فارس ایران استقلال قهرمان به این شکل نماینده ایران در مسابقه امروز را مورد حمایت قرار دادند.

16:45: تعداد زیادی از طرفداران تیم استقلال پشت درهای مجموعه ایستاده و منتظر ورود اتوبوس تیم استقلال و السد قطر به استادیوم هستند.

16:46: علی انصاری، به عنوان عابربانک استقلالی ها قرارداد جدیدی با بیمه رازی منعقد کرده تا منبع مالی مناسبی در رقابت لیگ قهرمانان آسیا نصیب آبی ها شود.

16:51: تیم داوری وارد ورزشگاه شدند. آن‌ها پس از حضور در رختکن از زمین دیدن کردند.

16:52:رضا افتخاری در جمع استقلالی‌ها حاضر شد. وی از بازیکنان این تیم خواست تا همه تلاش خود را برای کسب برد انجام دهند.

 16:53: در فاصله 2 ساعت تا شروع بازی بیش از 35 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارد.

16:53: سکوهای طبقه اول در آستانه پر شدن قراردارد اما همچنان طبقه دوم ورزشگاه جای خالی برای هواداران موجود است.

16:56: در حالیکه حدود دو ساعت به آغاز دیدار تیم‌های استقلال و السد قطر باقی مانده تیم داوری و ناظران بازی دو تیم استقلال و السد وارد ورزشگاه آزادی شده و جالب اینجاست که تماشاگران به هنگام ورود به آنها به داخل زمین سر و صدای عجیبی به راه انداخته بودند. سوت و بوق‌های ممتد ناظران و تیم داوری را وحشت‌زده کرده بود و آنها خیلی سریع به سمت رختکن‌ها رفته و وسایل خود را در آنجا قرار دادند.

17: بعد از گذشت دقایقی از ورود آنها به داخل ورزشگاه آنها مجددا برای بازدید از کیفیت زمین چمن،تور دروازه‌ها و مسائل دیگر به زمین آمده و سپس با فیلمبرداری از تماشاگران در کنار یکدیگر عکس یادگاری نیز گرفتند.

17:10: بازیکنان السد در میان سوت کر کننده و همهمه هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی وارد زمین چمن شدند.

17:15: نمایندگان سفارت قطر در ایران، در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

شططط

17:13: حضور پرشور هواداران استقلال سبب تعجب بازیکنان السد شده است. آن‌ها با نمای سکوها از خود عکس سلفی می‌گیرند.

 17:17: تا این لحظه حدود چهل هزار هوادار جهت حمایت از استقلال وارد ورزشگاه شده‌اند.

17:18 :هواداران استقلال ستاره السد را مورد تشویق خود قرار دادند. محبوبیت ژاوی باعث شد تا حتی هواداران استقلال بازیکن تیم مقابل شان را تشویق کنند.

17:23: اجرای طرح موزاییکی زیبای "ایران" در استادیوم آزادی

اااااا

موزاییکی

17:40: برادران شغیع زاده که در این فصل کمک مالی زیادی به استقلال کرده اند، امروز با حضور در اردوی استقلال 50 میلیون تومان پول بابت پیروزی برابر پیکان به بازیکنان این تیم پرداخت کردند. آنها همچنین قول دادند در صورت پیروزی برابر السد به بازیکنان استقلال 100 میلیون تومان پاداش پرداخت کنند.

17:55: ترکیب السد برای بازی با استقلال مشخص شد: سعدالشیب، پدروکوریا، عبدالکریم حسن، حمرون، ژاوی، علی اسدالله، بغداد بونجا، حمید اسماعیل، ابراهیم ماجد، محمد کاسولا و مرتضی پورعلی گنجی

18:10:واداران استقلال با موج مکزیکی خود حال و هوای عجیبی به ورزشگاه بخشیده اند.در حال حاضر حدود هفتاد هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.

18:12: در فاصله کمتر از یک ساعت تا شروع بازی نزدیک به 70 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.

18:14:بازیکنان استقلال وارد زمین شدند. استقلالی‌ها برای گرم کردن وارد زمین شدند. علیرضا منصوریان، رحمتی و ابراهیمی بیشتر مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفته‌اند.

18:15: علی اکبر طاهری هم وارد ورزشگاه شد. او برای حمایت از نماینده ایران به استادیوم آمد.

18:20:تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه به هشتاد هزار نفر رسید. تعدادی از هواداران استقلال هم پشت درب‌های بسته مانده‌اند.

18:30: فرهاد مجیدی وارد ورزشگاه شد. ورود او به زمین با تشویق ایسلندی هواداران استقلال همراه شد.

18:45: ظرفیت ورزشگاه کامل شد و عده زیادی از هواداران پشت درهای بسته ماندند.

استقلال ورزشگاه آزادی هواداران السد حواشی بازی اخبار لحظه به لحظه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر