کد خبر: 457123 A

ایلنا: عضو هیات رییسه فدراسیون والیبال ایران گفت: نشست های کارشناسی بسیاری برای انتخاب کولاکوویچ صورت گرفته و باید منتظر رویکرد جدید فدراسیون و مربی جدیدش بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون والیبال، دکتر خسرو ابراهیم درباره انتخاب کولاکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: فدراسیون بعد از بررسی های متعدد تصمیم به انتخاب این مربی گرفت و من فکر می کنم انتخاب خوبی انجام شده است.
وی ادامه داد: حالا که تکلیف نیمکت مربیگری تیم ملی مشخص شده است، باید به این نکته توجه داشت که رویکرد فدراسیون و سرمربی جدیدش چه خواهد بود. به اعتقاد من باید در ادامه راه به این موضوع توجه داشت که تیم ملی نیاز به جوان‌تر شدن دارد و باید فارغ از کسب نتیجه به تزریق بازیکنان جوان‌تر فکر کرد.
کارشناس خبره والیبال ایران با اشاره به مسابقاتی که تیم ملی در سال‌های آینده پیش رو دارد، گفت: بهتر است تنها به کسب نتیجه در این مسابقات فکر نکنیم. مهم این است که این مسابقات بستری برای کسب تجربه جوان‌ترها باشد تا در المپیک 2020 بازیکنانی را داشته باشیم که هم نیروی جوانی داشته باشند و هم تجربه حضور بین‌المللی کافی را کسب کرده باشند.
عضو هیات رییسه فدراسیون والیبال با بیان این مطلب که کولاکوویچ از مربیانی است که توجه ویژه به جوانان دارد، گفت: باید اختیار عمل به حد کافی به این مربی در این زمینه داده شود تا او بتواند بهترین تصمیمات ممکن را برای تیم ملی بگیرد.
خسرو ابراهیم درباره دستیاران سرمربی تیم ملی گفت: کولاکوویچ قطعا خودش دستیارانش را انتخاب می کند و باید صبر کرد و دید علاقه به حضور مربیان ایرانی در کنارش دارد یا از گزینه‌های دیگری استفاده می کند.
هیات رئیسه فدراسیون والیبال در نشست یکشنبه شب خود ایگور کولاکوویچ را به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای چهار سال آینده انتخاب کرد.

 

تیم ملی والیبال ایران فدراسیون والیبال ایگور کولاکوویچ خسرو ابراهیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر