کد خبر: 457228 A

سرمربی پرتغالی السد که تیمش در پایان این جدال در ضربات پنالتی نتیجه را به حریف واگذار کرد در نشست خبری حضور یافت.

به گزارش ایلنا، فریرا سرمربی پرتغالی السد بعد از شکست برابر استقلال در دیدار پلی آف آسیا با حضور در نشست خبری درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

به استقلال تبریک می گویم

به باشگاه استقلال و فوتبال ایران تبریک می گویم. بازی سختی را برگزار کردیم و دیروز نیز گفتم که انتظار بازی سختی داریم. در نیمه دوم موقعیت هایی برای برد داشتیم اما استقلال بازی مستقیم انجام داد که کنترل آن سخت بود. در کل 120 دقیقه استقلال شانس مسلمی برای گلزنی نداشت اما ما شانس داشتیم و ژاوی می توانست دروازه استقلال را باز کند.

از پنالتی خاطره خوبی نداریم

یک بازی و مبارزه سخت را داشتیم که پر هیجان اما کیفیت بود. از ضربات پنالتی خاطرات خوبی نداریم و سال گذشته نیز در این ضربات حذف شدیم که این اتفاق اصلا اتفاق خوبی نیست.

بازی ناجوانمردانه بود

این بازی جوانمردانه نبود زیرا یک بازی خارج از خانه انجام شد و همه چیز به نفع استقلال بود. نتیجه و فضای تماشاگران به نفع استقلال بود و این فضایی که تماشاگران ایجاد کردند برای فوتبالیستان قطری عادی نبود. من ناراحت هستم و از بعضی موقعیت های بازی عصبانی شدم و زمانی که ناراحت هستم، نمی توانم خوب صحبت کنم. برای بازیکنان و باشگاه ما رسیدن به دور گروهی خیلی مهم بود که محقق نشد.

بازی احساس نداشت

من وقتی راجع به کیفیت صحبت می کنم، منظورم این نیست که بازی بد بوده است. در یک بازی خوب باید احساس وجود داشته باشد که این بازی نداشت. استقلال توپ های بلندی را می فرستاد اما در بازی های دیگر شرایط متفاوت است. تعداد تماشاگران زیادی در ورزشگاه برای حمایت از استقلال حضور داشت و برای ما مهم بود که با همه توان بازی کنیم. زمانیکه به پنالتی می رسیم هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و البته ما نیز می توانستیم برنده بازی باشیم و به دور بعد صعود کنیم اما دوباره به استقلال تبریک می گویم.

استقلال علیرضا منصوریان السد قطر فریرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر