کد خبر: 457232 A

جدال 120 دقیقه ای کارمان را در دربی سخت کرد

خسرو حیدری که موفق شده بود با ضربه دقیق خود حکم صعود استقلال به مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان را امضا کند، خوشحال تر از دیگر بازیکنان در میکسدزون به سوالات پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، خسرو حیدری در ابتدا با تشکر از هواداران این تیم گفت: بعد از مدت ها سکوها را پر از هوادار دیدیم و خدا را شکر که شرمنده آنها نشدیم.

وی ادامه داد: در این بین جا دارد از هواداران تراکتورسازی و پرسپولیس نیز که در این مدت به ما لطف داشتند و حامی ما بودند و برخی از آنها با حضور در استادیوم به این صعود در کنار هواداران پرشور استقلال کمک کردند تشکر ویژه ای داشته باشم و واقعا این یک بازی ملی برای همه ما بود.

خسرو حیدری در رابطه به حضور این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان گفت: جای استقلال مسلما در آسیا خالی بود و خوشحالم که بار دیگر به این رقابت‌ها قدم گذاشته ایم. من ستاره سوم را در کارنامه ام کم دارم و هدفی جز رسیدن به آن در کنار دیگر بازیکنان نخواهیم داشت.

بازیکن باتجربه استقلال در خصوص عملکرد بازیکنان جوان این تیم گفت: جوانان ما به خوبی بازی کردند و در وقت اضافه هم فرصت این را داشتیم که برنده از زمین خارج شویم که نشد اما خدا به ما عزت داد و شرمنده هواداران نشدیم.

خسرو حیدری در خصوص دیدار حیثیتی هفته آینده این تیم برابر پرسپولیس گفت: اینکه این بازی 120 دقیقه به طول انجامید کار ما را سخت تر کرد و فشار زیادی به ما وارد کرد. با این حال تیم جوان و در مسیر پیشرفتی داریم که با کسب نتایج مناسب در طول هفته گذشته، هواداران را امیدوار به کسب نتیجه در دیدار این هفته می کند و امیدوارم به نتیجه مناسبی برسیم.

حیدری که جانشین وریا غفوری در این بازی شده بود با ابراز ناراحتی از مصدومیت هم پستی خود گفت: به شخصه از این اتفاق کاملا ناراحت شدم و امیدوارم چیز مهمی نباشد و او را در کنار و ترکیب تیم مان ببینیم.

زننده آخرین ضربه استقلال در این بازی و گل پیروزی بخش آبی ها در خصوص ستاره اسپانیایی حریف گفت: او همه کاره السد قطر بود و خوشحالیم که توانستیم از پس او و تیم السد بر بیاییم. ژاوی بازیکن بزرگی است. درست است که ما در جام جهانی با بازیکنان بزرگی روبرو شده بودیم اما خیلی از ستاره های جوان ما مثل نورافکن تاکنون با ستارگانی مثل او بازی نکرده بودند.

وی در پایان در خصوص ضربه تمام کننده اش در پنالتی گفت: گفته بودم دوست دارم گل صعود را بزنم و به هرحال این هم لذت بزرگی داشت و خوشحالم که این اتفاق بزرگ با همکاری و تلاش همه بازیکنان به ثمر نشست.

 

استقلال خسرو حیدری السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر