کد خبر: 457816 A

پیشکسوت سرخ‌ها شرایط این تیم پیش از دربی هشتاد و چهارم را مثبت ارزیابی می کند.

به گزارش ایلنا، رحیم یوسفی در مورد شهرآورد 84 پایتخت گفت: وضعیت پرسپولیس از هر نظر خوب است. اکثر تیم‌های لیگ به کیفیت خوب پرسپولیس اعتراف کردند و این تیم را شایسته قهرمانی می‌دانند. در چند وقت اخیر پرسپولیس در یکی دو بازی کیفیت لازم را نداشت اما در کل عملکرد بسیار خوبی ارائه کرده است. در بازی با تراکتورسازی پرسپولیس عالی بود. این حرف که تراکتورسازی چند بازیکنش را نداشته نتوانسته عملکرد خوبی ارائه دهد را قبول ندارم. شرایط لیگ برتر اینطور نیست که یک تیم در غیاب دو سه بازیکن دچار چنین مشکلی شود.

هافبک میانی دهه 60 سرخ‌ها افزود: نتیجه این بازی قابل پیش‌بینی نیست. با این روند رو به رشدی که پرسپولیس دارد بعید می‌دانم این تیم بازنده باشد. روی کاغذ، درون زمین و هر جوری که بخواهید فکر کنید شرایط پرسپولیس از استقلال بهتر است. مگر اینکه در روز بازی اتفاق عجیبی رخ دهد.

وی در مورد اینکه کدام بازیکنان در این بازی تاثیرگذار خواهند بود، گفت: غیبت کمال کامیابی‌نیا در این بازی تاثیرگذار است و به ضرر پرسپولیس تمام می‌شود. البته این بازیکن سال قبل هم در شهرآورد برگشت غایب بود. به نظر من تمام بازیکنان پرسپولیس در شهرآورد موثر خواهند بود اما بازیکنانی مثل مهدی طارمی که سرعت بسیار بالایی دارند در لحظات می‌توانند تاثیرگذار ظاهر شوند.

 

استقلال پرسپولیس پیشکسوت پرسپولیس دربی هشتاد و چهارم رحیم یوسفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر