کد خبر: 458108 A

ایلنا: هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال زنان، با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد که در مهمترین دیدار بانک سرمایه موفق به شکست سایپا شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون والیبال، دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر والیبال زنان جام (شهدای منا) امروز جمعه 22 بهمن با برگزاری 3 دیدار دو مسابقه در تهران و یک مسابقه در تبریز آغاز شد.

در این هفته از رقابت‌ها که نخستین هفته دور رفت به شمار می‌رفت، سه تیم پارس شیراز، بانک سرمایه و دانشگاه آزاد اسلامی موفق شدند مقابل حریفان خود به برتری برسند.

در تهران و از ساعت 11 در خانه والیبال تهران تیم بانک سرمایه به مصاف نارنجی‌پوشان سایپا رفت و در پایان موفق شد با حساب 3 بر یک از سد تیم سایپا عبور کرده و به صدر جدول مسابقات راه پیدا کند. بانک سرمایه در دیدار رفت دو تیم هم به پیروزی رسیده بود.

در تبریز و از ساعت 10 تیم شهرداری این شهر در سالن شهید اقدمی پذیرای تیم پارس شیراز بود. دیداری که در پایان با برتری 3 بر صفر تیم میهمان و شکستی دیگر برای تبریزی‌ها همراه بود.

در آخرین دیدار این هفته از مسابقات هم دو تیم دانشگاه آزاد و ذوب آهن اصفهان از ساعت 15 در سالن فتح دانشگاه علوم و تحقیقات با هم دیدار کردند. در این مسابقه تیم دانشگاه آزاد موفق شد ذوب آهن اصفهان که تاکنون متحمل شکستی نشده بود را با حساب 3 بر یک شکست دهد. اصفهانی در این مسابقه متحمل اولین باخت خود در این فصل از مسابقات شدند.

تیم دانشگاه آزاد در ست‌های اول، سوم و چهارم مقابل میهمان خود به برتری رسید و در ست دوم مغلوب این تیم شد.

**نتایج هفته نخست دور برگشت لیگ برتر بانوان به شرح زیر است:

سایپا تهران یک – بانک سرمایه 3 ( 16-21 ، 25 – 20، 19 – 25، 14- 25)

شهرداری تبریز صفر – پارس شیراز 3 ( 24-26 ، 17- 25، 19-25)

دانشگاه آزاد اسلامی 3 – ذوب آهن اصفهان یک ( 25 – 20، 20-25، 25 – 16، 25 – 18)

 

فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال بانوان ورزش بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر