کد خبر: 462847 A

هافبک دفاعی پدیده که در نیم فصل زمزمه حضورش در پرسپولیس نیز شنیده می‌شد صاحب فرزند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کریم احمدی، هافبک جوان پدیده که عملکرد مناسبی در ترکیب این تیم داشته امیدوار است حضور فرزندش انگیزه‌های او برای موفقیت بیشتر در جمع سرخپوشان را افزایش دهد.

او در خصوص شرایط پدیده گفت: بعد از هفته‌ها نتیجه مناسبی کسب کردیم و از روزهای بدشانسی فاصله گرفتیم و این مساله اکنون روحیه خوبی به تیم تزریق کرده است و امیدواریم در هفته‌های آتی نیز به چیزی که به دنبال آن هستیم برسیم.

احمدی در خصوص حاشیه‌های به وجود آمده حول مدیریت و فنی این باشگاه نیز گفت: پدیده در طول سال‌های اخیر توانسته علیرغم مشکلاتی که داشته جایگاه مناسبی بین هواداران مشهدی داشته باشد و اکنون طرفداران زیادی داریم. با این شرایط نیاز حمایت و توجه بیشتری هستیم تا بتوانیم عملکرد مناسبی داشته باشیم و تمرکز بازیکنان حفظ شود. امیدوارم همه چیز همانطور که مناسب باشگاه است پیش برود و ما در هفته‌های اخیر امتیازات زیادی به خاطر این مسائل از دست دادیم و البته این هفته توانستیم با روحیه جنگندگی و میل به پیروزی به برد بزرگی در آبادان برابر نفت دست پیدا کنیم و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد.

هافبک دفاعی سرخپوشان مشهدی که به تازگی صاحب فرزند شده حضور او را انگیزه مضاعفی برای موفقیت می‌داند: واقعا خوشحالم و حس بزرگی را تجربه می‌کنم. پدر شدن یک حس توصیف ناپذیر است و اکنون خودم را خوشبخت‌ترین فرد زمین می‌دانم و انگیزه‌هایم برای موفقیت با تولد پسرم ابوالفضل افزایش یافته است. 

photo_2017-02-22_23-18-24

 

پرسپولیس تولد نفت نیم فصل آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر