کد خبر: 462849 A

دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا

دیدار برگشت منچستر یونایتد و سن اتین با برتری یک بر صفر شاگردان مورینیو همراه شد تا آن ها در مجموع با برتری 4 بر صفر صعودی آسان به مرحله بعدی لیگ اروپا داشته باشند.

به گزارش ایلنا، شیاطین سرخ در حالی برابر سن اتین پای به میدان گذاشتند که با توجه به برد پرگل در دیدار رفت نیازی به تلاش برای صعود به مرحله بعد نداشتند.

فشار و حملات سن اتین در دقایق ابتدایی راه به جایی نبرد و اولین حمله یونایتدی ها در دقیقه 17 تبدیل به گل شد. ارسال دیدنی ماتا از جناح چپ را میخیتاریان با ضربه ای دیدنی درون محوطه جریمه را به تک گل این دیدار تبدیل کرد.

این بازیکن اما با بدشانسی همراه بود و 5 دقیقه بعد، میخیتاریان به علت مصدومیت از ناحیه همسترینگ جای خود را به مارکوس راشفورد داد.

LOD

 

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و موقعیت عالی زلاتان هم با شوت او به بالای دروازه از دست رفت.

زلاتان

با شروع نیمه دوم، حملات یونایتدها ادامه پیدا کرد و مارکوس راشفورد دو بار و در دقایق 50 و 51 صاحب موقعیت شد اما سهل انگاری این مهاجم جوان و دفاع منسجم میزبان مانع باز شدن دروازه شد.

دقایقی بعد، اریک بیلی مدافع یونایتدها با دریافت اخطار دوم اخراج شد تا شیاطین سرخ 10 نفره به کار خود ادامه دهند.

HOVH[

 

در ادامه، سنت اتین علیرغم تلاش فروان در خلق موقعیت ناتوان بود و یونایتدها نیز با توجه به دیدار حساس روز یکشنبه در فینال جام اتحادیه، تمایل چندانی به هجوم نداشتند. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا یونایتدها با همان یک گل پیروز میدان باشند.

 

لیگ اروپا منچستریونایتد میخیتاریان سن اتین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر