کد خبر: 464588 A

جاسم کرار بازیکن تراکتورسازی تبریز از هواداران این تیم خواست تا رسیدن به قهرمانی وپایان فصل تراکتور را تنها نگذارند.

به گزارش ایلنا، جاسم کرار درباره دیدار مقابل سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: ما در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم و با وجود اینکه خیلی از توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد ولی درنهایت توانستیم به گل پیروزی‌بخش این دیدار دست‌یابیم.

وی افزود: کسب پیروزی در این دیدار توانست همچنان ما را در کورس تیم‌های صدرنشین نگه دارد و حالا باید برای ادامه مسابقات با تمام قوا بجنگیم تا بتوانیم به خواسته‌هایمان برسیم.

803512

بازیکن تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تیم ما مدعی کسب قهرمانی در 2 جام لیگ برتر و حذفی است و هواداران تراکتور اگر قهرمانی در این رقابت‌ها را می‌خواهند باید به حمایت از تیمشان بپردازند. من از هواداران انتظار بیشتری دارم و دوست دارم مثل سال‌های قبل ورزشگاه یادگار امام را مملو از هوادار ببینم و روز جمعه منتظر حضور پرشورها هستیم.

کرار در پایان با اشاره به دیدار مقابل سایپا تصریح کرد: سایپا تیم خوبی است و نفرات خوبی در اختیار دارد که به‌طور حتم بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت ولی با این‌ وجود ما هم تراکتور هستیم و در تمامی دیدارها به چیزی کمتر از 3 امتیاز قانع نمی‌شویم و این بار می‌خواهیم با حضور پرشور هواداران جشن پیروزی را در ورزشگاه بگیریم.

 

لیگ برتر فوتبال ایران جاسم کرار تراکتور سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر