کد خبر: 464753 A

بعد از اخراج از سوی برانکو؛

طبق تصمیم برانکو ایوانکوویچ دو بازیکن خاطی پرسپولیس به دلیل درگیری در تمرین این تیم از اردو اخراج شدند و دستور بازگشت آنها به تهران صادر شد.

به گزارش ایلنا، در حالی که برانکو ایوانکوویچ بعد از درگیری رامین رضاییان و علی علیپور دستور به بازگشت آنها به تهران داده بود، مهاجم شمالی سرخپوشان با تمکین این دستور روز گذشته به تهران بازگشت. مسوولان این تیم برای اینکه مانع از ایجاد حواشی شوند دو پرواز جداگانه برای این بازیکنان در نظر گرفتند و بر این اساس علی علیپور روز گذشته دوبی را به مقصد تهران ترک کرد. با این حال رامین رضاییان با واسطه قرار دادن چند بازیکن این تیم و همچنین عذرخواهی از مسوولان و کادرفنی در تلاش بود تا همچنان در کنار تیم باقی بماند. او در نهایت درخواست کرد تا به عنوان تماشاگر در دیدار امروز سرخپوشان را در ورزشگاه آل نهیان همراهی کند که با پاسخ منفی مواجه شد. این مساله باعث شد تا رامین رضاییان با خرید بلیت بازگشت ساعت 16 امروز دوبی را به مقصد تهران ترک کند و در انتظار برگزاری جلسه کمیته انضباطی در خصوص وضعیت خود باشد.

پرسپولیس در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا امروز در ورزشگاه آل نهیان و از ساعت 18:40 دقیقه به مصاف الوحده امارات خواهد رفت. 

 

پرسپولیس استقلال تهران برانکو ایوانکوویچ رامین رضاییان علی علیپور اخراج رامین رضاییان و علیپور از اردوی پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر